Detail info
Close

ZLATÝ KONCERT

ZLATÝ KONCERT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Už po 14-krát Vás pozývame na veľkolepý hudobný zážitok ZLATÝ KONCERT 2018, ktorý sa uskutoční 18. decembra 2018 v NTC (Národné tenisové centrum) o 19:00hod. Počas večera sa na jednom pódiu stretnú hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény.

Vystúpia:

Emma Drobná - slovenská speváčka, víťazka štvrtej série speváckej súťaže Česko-Slovenská SuperStar a jeden z najostrejšie sledovaných talentov novej generácie našej hudobnej scény.

Desmod - obľúbená slovenská rocková kapela a držiteľ mnohých hudobných ocenení. S Desmodu vyrástla jedna z najúspešnejších kapiel na Slovensku.

Vojtěch Dyk & B-Side Band - Vojtěch Dyk, spevák s obrovskou charizmou a s výnimočným hlasom, bude koncertovať s brnenským orchestrom B-Side Band, ktorý sa skladá z 18 špičkových inštrumentalistov a ide vskutku o fenomenálne spojenie.

S kúpou vstupenky sa automaticky zúčastnite hry o zajázd do Ománu pre dve osoby.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top