Detail info
Close

Absolute Britney

Absolute Britney

Dátum: 18. októbra 2024
Miesto: PEUGEOT aréna Bratislava
Adresa: Príkopova 6, Bratislava

Vstupenky

Piatok
18
Okt 2024
19:00
Absolute Britney

Popis podujatia

Oslávte vynikajúcu kariéru nezabudnuteľnej „Princeznej popu“ Britney Spears v jedinečnom predstavení s názvom „Absolute Britney“, v ktorom sa predstaví talentovaná Lucy Rose.

Lucy Rose sa presadila na hudobnej scéne ako kométa. Pozdvihla slávu Britney na novú úroveň a to nielen v Spojenom kráľovstve ale po celom svete. Jej tvrdá práca a oddanosť svojej dive jej priniesli obdiv a uznanie od divákov.

Vystúpenie „Absolute Britney“ predstavuje Lucy ako dokonalú imitátorku Britney Spears, vrátane jej ikonických kostýmov a nadčasových choreografií. Jej schopnosť napodobniť hlas, štýl a legendárne tanečné pohyby ju odlišuje od ostatných, pričom nielen vizuálne, ale aj hlasom dokonalo zosobňuje Britney Spears.

Predstavenie prinesie najikonickejšie živé vystúpenia Britney z jej kariéry, vrátane brilantných singlov ako „Baby One More Time“, „Toxic“, „Crazy“, „Oops... I Did It Again“, „Circus“, „Womanizer“, „Work B *tch“, „Lucky“ a mnoho ďalších.

Šou „Absolute Britney“ je divácky pútavým zážitkom. Lucy je doprevádzaná živými vokálmi, inštrumentálnou produkciou a vynikajúcimi hudobníkmi a tanečníkmi, ktorí spoločne vytvoria nezabudnuteľnú šou svetovej úrovne.

Datum: 18.10.2024

Miesto konania:  Bratislava, Peugeot Aréna (NTC, Príkopova 6)

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Absolute Britney
picture Absolute Britney
picture Absolute Britney
picture Absolute Britney
picture Absolute Britney

Na mape

google maps
Top