Detail info
Close

JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS

JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Exkluzívne: Nový program so saxofonistom Tonym Lakatosom uvedie v premiére v Bratislave!

Svetovo úspešné zoskupenie, založené slovenskými virtuózmi, Janoska Ensemble sa vracia do Bratislavy. Svojim fanúšikom na Slovensku odkazuje, že má pre nich pripravené niečo naozaj špeciálne. Na vystúpenie na tohtoročnom festivale CITY SOUNDS si štvorica virtuózov pozvala priateľa a kolegu, jedného z najrešpektovanejších jazzových saxofonistov sveta, Tonyho Lakatosa.

Janoska Ensemble feat. Tony Lakatos – 11. marca 2021 o 20.00h. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu v Bratislave

Milí priaznivci festivalu City Sounds!
Na základe opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR z týkajúceho sa obmedzení hromadných podujatí kultúrnej, športovej, zábavnej a spoločenskej povahy, oznamujeme zmenu termínu a miesta konania koncertu JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS . Nový termín koncertu je 11. marca 2021 o 20.00h. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu v Bratislave. Všetky vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade, ak vám nový termín nevyhovuje, je nutné požiadať o vrátenie do 11.12.2020 spoločnosť Ticketportal. Budeme veľmi radi, ak si vstupenky ponecháte a podporíte tak našu snaženie prinášať vám kultúrne zážitky na vysokej úrovni aj naďalej!. Nesmierne si vážime vašu podporu a želáme vám, aby ste súčasnosť prežili v zdraví.
Ďakujeme Vám za pochopenie, ústretovosť a za Vašu priazeň. Váš City Sounds Festival.
 
Zľavy: vozíčkár v hodnote 12€


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS - 11.3.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS, ktoré sa malo konať dňa 11.3.2021 o 20:00 hod. v Veľké koncertné štúdio SRO, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 24.6.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 31.3.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 31.3.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 31.3.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 31.3.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.3.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.3.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.3.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.3.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Oznam od organizátora:

"Na základe protipandemických opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR týkajúceho sa obmedzení hromadných podujatí kultúrnej, športovej, zábavnej a spoločenskej povahy, oznamujeme zmenu termínu konania koncertu JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS. Podujatie presúvame na 24. jún 2021 do Veľkého koncertného študia Slovenského rozhlasu v Bratislave.

Budeme veľmi radi, ak si vstupenky ponecháte a podporíte tak naše snaženie prinášať vám kultúrne zážitky na vysokej úrovni aj naďalej.

Nesmierne si vážime vašu podporu a želáme vám, aby ste súčasnosť prežili v zdraví."

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS - 11.3.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS, ktoré sa malo konať dňa 11.3.2021 o 20:00 hod. vo Veľkom koncertnom štúdiu SRO Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne o ktorom Vás budeme informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznam od promotéra:

Na základe protipandemických opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR  týkajúceho sa obmedzení hromadných podujatí kultúrnej, športovej, zábavnej a spoločenskej povahy, oznamujeme zmenu termínu konania koncertu JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS. 
Podujatie presúvame na jún 2021, presný dátum koncertu v Slovenskom rozhlase oznámime v najbližších dňoch.

Budeme veľmi radi, ak si vstupenky ponecháte a podporíte tak naše snaženie prinášať vám kultúrne zážitky na vysokej úrovni aj naďalej!

Nesmierne si vážime vašu podporu a želáme vám, aby ste súčasnosť prežili v zdraví.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top