Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
OPEN SEMESTER GAME UMB

OPEN SEMESTER GAME UMB

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Netradičné a veľkolepé otvorenie akademického roka.

Hokejový zápas univerzitného tímu UMB HOCKEY TEAM a HC UNIZA spojený s programom. Udalosť na ktorej by nemal chýbať žiadny študent UMB. Súper je kvalitný, takže o adrenalín na ľade nebude núdza.

Zabav sa hneď prvý deň nového akademického roka a odštartuj akademický rok veľkolepo na OPEN SEMESTER GAME Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Nebude chýbať tombola, pre prvých 200 je pripravený URPINER grátis, budeš mať možnosť vyhrať v súťažiach a zabaviť sa na AFTERPARTY v MINISTRY s DJ ANNDY a DJ TRIPLE P.

Vstupenky:

Kombinované: zápas + afterparty , cena: 12 EUR  

Vstupenky výlučne na zápas, cena:  7 EUR

 

Počet kombinovaných vstupeniek, je limitovaný. Pásku na vstup na afterparty dostaneš POZOR, len na  zápase. Bez tejto pásky, aj keď máš zakúpenú kombinovanú vstupenku sa do Ministry na afterku NEDOSTANEŠ!

Ak sa ti už nepodarí kúpiť tieto lístky a chceš si pozrieť zápas, zapojiť sa do tomboly,  byť v prvej 200 free URPINEROV alebo si dopriať limitované prekvapenie od UMB, môžeš si kúpiť lístok výlučne na zápas.

Viac info na www.umb.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture OPEN SEMESTER GAME UMB
Top