Detail info
Close

RFA 11 Bratislava

RFA 11 Bratislava

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

RFA 11 | 10. 6. 2023 |  Bratislava

 

Nenechajte si ujsť korunováciu historicky prvého MMA šampióna RFA! Organizácia Real Fight Aréna sa vracia do hlavného mesta Slovenska a to vo veľkom štýle, čaká exkluzívny VIP event. 

Kto získa opasok šampióna? Neporazený Dominik Humburger alebo premožiteľ Milana Ďatelinku a Dávida Hoška, Nenad Avramovič? Obaja elitní bojovníci strednej váhy prešli zápasmi v RFA ako nôž po masle. Humburger ukončil oboch svojich súperov tvrdým KO, zatiaľ čo Avramovič dominoval predovšetkým na zemi. Milan Ďatelinka ani David Hošek naňho nenašli recept a o podobný husársky kúsok sa srbská senzácia pokúsi aj proti nezdolanému Humbergerovi.

Slovenská zápasnícka elita nemôže v Bratislave chýbať. Niekoľkonásobní šampióni Slovenska v zápasení voľným štýlom majú za sebou rad úspechov aj na európskej scéne a nedávno sa všetci traja rozhodli prestúpiť do MMA. Martin Horínek, Michal Duba a Jozef Jaloviar idú na domácej pôde dokázať, že s nimi treba do budúcna počítať.

Ako na všetkých turnajoch RFA, aj tentokrát uvidíme zápasy pod pravidlami Real Fight. Čerstvý svetový šampión WMO v Muay Thai Jakub Benko sa vracia do RFA po tom, čo v perfektnom zápase zdolal Pavla Šacha na body. Svoj debut v organizácii si odbije aj majster sveta WKU a WMC Marco Novák.

Buď pri tom a zaži večer, ktorý bude plný napínavých zápasov.

VIP stôl:

    ⁃    VIP vstupenku pre 6 osôb (aj vstup cez VIP vchod)
    ⁃    VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
    ⁃    Vstup do VIP zóny
    ⁃    Ten najlepší výhľad na klietku
    ⁃    Byť v tesnej blízkosti nastupujúcich zápasníkov
    ⁃    Osobne stretnúť svojich obľúbených zápasníkov

 

VIP catering:

 ⁃    táto možnosť obsahuje možnosť prístupu do oddelenej časti s VIP cateringom

 ⁃    v cene pivo, víno, nealko, studený a teplý bufetTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top