ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

Miesto:

25. júna 2022 sa na Slovensku v Bratislave v NTC uskutoční prvý open air tribute koncert ROCK LEGENDS

Vstupenky

Popis podujatia

Line-up koncertu ROCK LEGENDS 25.06.2022:
🔥12:00-13:30 Help! a Beatles
🔥14:00-15:30 Bon Giovi
🔥16:00-17:30 The Guns N' Roses Experience
🔥18:00-19:30 Not The Rolling Stones
🔥20:00-21:30 AC/DC UK
 

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Využite možnosť skupinovej zľavy pre 4 ludí v cene 119€ Počet  týchto zvýhodnených vstupeniek je limitovaný! Podmienkou vstupu je príchod všetkých 4 ludí naraz na podujatie.

25. júna 2022 sa na Slovensku v Bratislave uskutoční prvý open-air tribute koncert ROCK LEGENDS. V Európe sa veľké tribute rockové koncerty konajú už niekoľko rokov a konečne sa prvý tribute koncert rockovej hudby uskutoční aj na Slovensku.

Agentúra SHOW SLOVAKIA prinesie všetkým fanúšikom kvalitnej rockovej hudby nezabudnuteľnú show. Čo zažijete prvýkrát na Slovensku?

- veľkolepý tribute koncert rockovej hudby,

- otvorenie strechy NTC a to práve kvôli open-air tribute koncertu ROCK LEGENDS, aby si tisíce fanúšikov rockovej hudby mohli užiť tento zážitok pod holým nebom,

- päť plnohodnotných predstavení piatich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a USA počas jedného dňa.

Bude to naozaj výnimočné a skvelé!

Koncert zahŕňa:

1.         Not The Rolling Stones (UK) – tribute Rolling Stones.

2.         AC/DC UK – tribute AC/DC.

3.         Guns or Roses (UK) – tribute Guns N’ Roses.

4.         Bon Giovi (UK) – tribute Bon Jovi.

5.         Help! a Beatles (USA/SLO) - tribute Beatles.

Dvere NTC sa pre divákov otvoria už o 11:30 a koncert potrvá do 21:30.

Navyše máme pre vás pripravené:

● celý deň budú k dispozícii stánky s rôznym občerstvením a nápojmi,

● koncert bude moderovať SiFon (bývalé rádio Anténa Rock),

● medzi vystúpeniami skupín sa uskutočnia žrebovania o hodnotné ceny. 

Pre všetkých divákov bude v priestoroch NTC k dispozícii tanečná plocha a miesta na sedenie. Práve tu si diváci môžu oddýchnuť ako aj skonzumovať jedlo a nápoje. Taktiež budú pripravené miesta na sedenie aj státie. To všetko je zahrnuté v cene vstupenky.

Poponáhľajte sa! Kapacita NTC je obmedzená, takže sa predáva obmedzený počet vstupeniek. Vstupenka je platná celý deň.

Päť nezabudnuteľných predstavení najlepších tribute rockových skupín našej doby za jeden deň! Bude to skvelé, nenechajte si ujsť!

Usmernenia organizátora:

Pri vstupe do NTC dostane každý divák potvrdenie o účasti, vďaka ktorému bude môcť v prípade potreby odísť z NTC a vrátiť sa späť. Na miesto konania koncertu je vstup s vlastným jedlom a nápojmi zakázaný. V nepriaznivom počasí si organizátor vyhradzuje právo na uzavretie strechy NTC. Počasie nebude mať vplyv na prevádzku stánkov a koncertu.

Ďalšie informácie, line up a všetky informácie budú k dispozícii na webovej stránke ako aj na Facebooku.

Zmena programu vyhradená.

Vstupenky pre ZŤP v cene 1€/ doprovod v cene 20 €, predaj len na mieste v deň konania koncertu.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT - 26.6.2021 o 11:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT, ktoré sa malo konať dňa 26.6.2021 o 11:30 hod. v NTC aréna Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 25.6.2022 o 11:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 27.6.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 27.6.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 27.6.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 27.6.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 27.6.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 27.6.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 27.6.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 27.6.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Oznam organizátora: Vzhľadom na trvajúcu situáciu s pandémiou COVID-19 a prijatými obmedzeniami pre hromadné podujatia, sa presúva koncert Rock Legends na nový termín – 25.6.2022. Miesto konania zostáva pôvodné. Vstupenky na pôvodný koncert, zostávajú v platnosti. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás! S úctou, SHOW SLOVAKIA

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT - 17.10.2020 o 11:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT, ktoré sa malo konať dňa 17.10.2020 o 11:30 hod. v AXA aréna NTC Bratislava, je vzhľadom na trvajúcu situáciu s pandémiou COVID-19 a prijatými obmedzeniami pre hromadné podujatia ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 26.6.2021 o 11:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 16.10.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 16.10.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 16.10.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT - 13.6.2020 o 11:30 hod.

Predstavenie ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT, ktoré sa malo konať dňa 13.6.2020 o 11:30 hod. v AXA aréna NTC Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 17.10.2020 o 11:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Špeciálny oznam organizátora: Open Air Tribute Koncert Rock Legends sa kvôli pandémii koronavírusu v júni neuskutoční, ale máme však nový termín! S ohľadom na vzniknutú situáciu (oficiálny zákaz hromadných podujatí kultúrnej, spoločenskej, športovej, či inej povahy-vydaný dňa 10.3. 2020) sa júnový koncert presúva na nový termín – 17.október 2020. Všetky vstupenky na pôvodný koncert, ktorý sa mal konať dňa 13.júna 2020 zostávajú v platnosti. Je nám nesmierne ľúto pokiaľ Vám náhradný termín koncertu neyhovuje. Koncert však nebol zrušený z našej vôle, náhradný termín koncertu sme oznámili, a preto nie je možné vstupenky vrátiť. Ďakujeme za pochopenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top