RYTMUS & OPOŠTÁRIS BAND

RYTMUS & OPOŠTÁRIS BAND

Miesto:

RYTMUS a OPOŠTÁRIS BAND je zárukou fantastickej show, ktorý si môžete užiť v Pezinku na amfiteátri

Vstupenky

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET! 

RYTMUS – absolútny fenomén na domácej hip hopovej scéne vystúpi v Pezinku.
29. J[LA zažijete v amfiteátri exkluzívny koncert tejto legendy, ktorá svoje songy predvedie so živou kapelou OPOŠTÁRIS BAND. (Tomáš Gajlík – klávesy, Eugen Vizváry – klávesy, Richard Csino – basa, Michal Bugala - gitara a Dávid Hodek – bicie)

Najznámejší raper na území Československa dosiahol svoj úspech množstvom nahrávok a vystúpení, či už sólovo, v rámci kapely Kontrafakt alebo viacerými spoluprácami. Hudobná kariéra RYTMUSA je zaznamenaná aj vo filme Sídliskový sen a v najnovšom dokumente z roku 2020 Tempos – 30 rokov v rape.

Spojenie RYTMUS a OPOŠTÁRIS BAND je zárukou fantastickej show. Môžete sa tešiť na songy ako napr.: Amen Savore, Keď jazdíme my, Stokujeme vonku a mnoho ďalších. Nenechajte si ujsť túto ojedinelú špeciálnu udalosť počas horúceho letného večera pod holým nebom.

Zľavy:

- ZŤP 5sk v sume 0,00 eur iba na mieste po preukázaní sa dokladom.
- Ďalších 5ks zadarmo pre ludí, ktorý sa preukážu že prekonali porážku - spolupracujeme na podujatí s oz-kom Porážka.sk
- Deti do 6rokov zdarma!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - RYTMUS & OPOŠTÁRIS BAND - 29.7.2021 o 20:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie RYTMUS & OPOŠTÁRIS BAND, ktoré sa malo konať dňa 29.7.2021 o 20:30 hod. v Amfiteáter Pezinok,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 10.9.2021 o 20:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 4.8.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 4.8.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 4.8.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 4.8.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 4.8.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 4.8.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 4.8.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 4.8.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

OZNAM OD ORGANIZÁTORA:

Exkluzívny koncert Rytmus & Opoštáris Band sa žiaľ z vážnych rodinných dôvodov jedného z členov kapely musí presunúť zo štvrtku 29.7.2021 na 10.9.2021. Práve kvôli špecifickému zloženiu profesionálnych hudobníkov spolu s legendou slovenského a českého rapu chceme, aby si návštevníci mohli plnohodnotne užiť tento výnimočný koncert v sľubovanom zložení. Tešíme sa na Vás v novom termíne na Pezinskom amfiteátri. Všetky zakúpené lístky ostávajú v platnosti. Za pochopenie vzniknutej situácie a zhovievavosť Vám vopred ďakujeme

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - RYTMUS & OPOŠTÁRIS BAND - 21.8.2021 o 20:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie RYTMUS & OPOŠTÁRIS BAND, ktoré sa malo konať dňa 21.8.2021 o 20:30 hod. v Amfiteáter Pezinok, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 29.7.2021 o 20:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top