Thomas Anders & Modern Talking Band | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  >>  Thomas Anders & Modern Talking Band

Thomas Anders & Modern Talking Band

Pridané : 10.04.2012 07:56

Dátum/Date: 5.1. 2013 o 20:00hod.
Miesto konania/Place of event: HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)

Popis/Description:

THOMAS ANDERS a jeho MODERN TALKING Band
25 rokov DISCO &POP
The Story will be continue in 2012 in Slovakia / Legenda ožije !

Jedna skupina s nezlomnou kariérou, jedna skupina, ktorá ešte stále existuje, jedna skupina, o ktorej sme si mysleli, že sa na ňu zabudne, ALE NESTALO SA TAK, lebo vieme: legenda formácie Modern Talking pod vedením Thomasa Andersa –  ožila! Skupina, ktorú v roku 1982 zakladal Thomas Anders a Dieter Bohlen ovládala svet popu v Európe do konca 80-tych rokoch. Predali viac než 450 miliónov platní. V niektorých európskych štátoch predali desatkrát viac albumov ako Whitney Houston,   päťkrát viac ako Michael Jackson, a viac ako ABBA a Beatles spolu.  Možno posledný krát 5.1. 2013 v Bratislave si môžme  užiť hlas Thomasa Andersa, oživiť spomienky a k nemu spájané zážitky . Thomas Anders and the Modern Talking Band chystá obrovskú show s vylepšeným  znením a osvetlením pre tých, ktorý si kúpia lístky na túto  nevšednú príležitosť . Pre každých známe a staré piesne budú základom ich produkcie, ako napríklad: You’re My Heart You’re My Soul; Brother Louie; Cheri Cheri Lady, Sexy Sexy Lover.
Pre organizátorov je dôležité vybudovať najkvalitnejšiu zvukovú a svetelnú techniku a  tým zabezpečiť vysokú úroveň  noci spolu prežitú s Modern Talking. Môžme  si byť istý, že nás čaká  nezabudnuteľný a obrovský zážitok v… v Bratislave!

Viac info na www.music-art.sk

Vstupenky na podujatie Thomas Anders & Modern Talking Band už v predaji!