|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

FRAGILE

FRAGILE
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Popis/Description:

FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu.

Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký.

Fragile vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. Na jeseň 2013 realizovala kapela Fragile turné s Richardom Müllerom, ktoré nieslo názov HLASY, a ktoré malo obrovský úspech na Slovensku a v Čechách.

Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.
Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.


INFO PRE ROCK CAFE BRATILSLAVA:
Vstupenka sa vzťahuje len na vstup do klubu. Preto je odporúčaná rezervácia miesta na tel.: 0911 806 803.

POPIS PRE DK ZRKADLOVÝ HÁJ BRATISLAVA:
Krehké avšak silné hlasy FRAGILE zaspievajú pre tých, ktorých koža je krehká ako motýlie krídla a aj láskyplný dotyk ju môže zraniť.
V sobotu, 17.10.2015 sa môžete tešiť na večer plný nielen výbornej hudby a cappella, ale predovšetkým skvelého humoru. Neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy, ktorý pomôže pomáhať. Peniaze získané predajom vstupeniek použije pacientska organizácia DebRA Slovakia na pomoc svojim členom a ich rodinám.

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať