|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

LARA FABIAN

LARA FABIAN
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 03.06.2015
Miesto konania/Place of event: AEGON aréna, Bratislava
Čas/Time: 20.00 hod.

Cena/Price:
VIP: 200,-€
1.kat: 99,-€
2.kat: 75,-€
3.kat: 59,-€
4.kat: 49,-€

V cene VIP:
- prednostný VIP vstup
- nejlepšie miesta v sále
- občerstvenie pred koncertom a po koncerte

Popis/Description:

Lara Fabian vystúpi 3. júna 2015 na exkluzívnom jedinom koncerte pod holým nebom v Aegon aréne, Bratislave. Lara Fabian sa narodila v Belgicku, ale detstvo prežila so svojou talianskou matkou na Sicílii. Jej otec bol gitarista v populárnej kapele Petuly Clarkovej. Keď bola Lara malá, chodila na hodiny klasického spevu, potom dostala v 8rokoch od rodičov piano a jej muzikálny talent sa mohol začať rozvíjať naplno.

Lara Fabian začala skladať svoje prvé piesne a bolo len otázkou času, kedy si jej jedinečný talent všimne celý svet. Stretnutie s autorom piesní Rickom Allisonom bolo pre ňu osudové z hľadiska profesného aj osobného života. Bola to láska na prvý pohľad a 20ročná Lara sa s ním okamžite presťahovala do Quebecu, kde vydala svoj prvý album, Lara Fabian. Jej prekrásny hlas, ktorý prekonáva všetky hranice a mieri až priamo do sŕdc poslucháčov, bol obdivovaný hlavne vo francúzsky hovoriacej časti sveta. Lara Fabian nikdy nemala manažment, ktorý by ju tlačil do komerčného popu a vždy si vyberala zo širokej palety hudobných žánrov a kultúr, ktoré chcela predstaviť publiku svojim prekrásnym hlasom.

Aj napriek tomu, alebo skôr práve vďaka tomu, predala celosvetovo milióny nahrávok. Počas svojej kariéry Lara pracovala s osobnosťami ako Celine Dion, Sheryl Crowe, Robbie Williams, Alanis Morissette, ale aj so Stevenom Spielbergom, pre ktorého nahrala soundtrack k filmu A.I. Umelá inteligencia. A samozrejme vypredala Carnegie Hall.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children:
Bez nároku na zľavy.

Termíny :


Galéria / Médiá :

LARA FABIAN
LARA FABIAN
LARA FABIAN
LARA FABIAN
LARA FABIAN
LARA FABIAN
LARA FABIAN
LARA FABIAN
LARA FABIAN
Bookmark and Share
Zdieľať