Detail info
Close

Eros Ramazzotti - Battito Infinito World Tour

Eros Ramazzotti - Battito Infinito World Tour

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

INFORMÁCIE K PODUJATIU EROS RAMAZZOTTI – 83. 2023 (streda) Steel Aréna Košice

EROS RAMAZZOTTI ohlásil celosvetové turné BATTITO INFINITO WORLD TOUR spolu s vydaním nového albumu. Na Slovensku sa predstaví v Bratislave.

Idol ženských sŕdc, ale aj milovníkov Talianska, Eros Ramazzotti, zverejnil dátumy celosvetového turné k novému albumu BATTITO INFINITO, ktorý uzrie svetlo sveta 16. septembra tohto roku.

Charizmatický spevák ani tento raz nevynechá srdce strednej Európy a slovenskému ľudu priblíži nové skladby, ale aj najznámejšie hity, ktoré zachytávajú jeho kariéru na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu dňa 15.4.2023

 


VIP 1 – EROS RAMAZZOTTI FAST TRACK EXPERIENCE

 • Vstupenka na státie pod pódiom
 • Prednostný vstup – ešte pred oficiálnym otvorením brán!
 • Špeciálny pamätný darček, ktorý nie je možné zakúpiť
 • Pamätná VIP laminátová visačka a šnúrka na krk
 • VIP personál k dispozícii na mieste, pre zabezpečenie hladkého priebehu koncertu
 • VIP expresný vstup
 • Prednostná registrácia
 • Prístup k stánku s reklamnými predmetmi umelca pred oficiálnym otvorením brán
 • Mobilné telefónne číslo zákazníckeho servisu priamo na mieste

VIP 2 – EROS RAMAZZOTTI UP CLOSE EXPERIENCE

 • Fantastické miesto v prvých radoch blízko pódia s úchvatným výhľadom na koncert!
 • Špeciálny pamätný darček, ktorý nie je možné zakúpiť
 • Pamätná VIP laminátová visačka a šnúrka na krk
 • VIP personál k dispozícii na mieste, pre zabezpečenie hladkého priebehu koncertu
 • VIP expresný vstup
 • Prednostná registrácia
 • Prístup k stánku s reklamnými predmetmi umelca pred oficiálnym otvorením brán
 • Mobilné telefónne číslo zákazníckeho servisu priamo na mieste

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Erosa Ramazzottiho - 8.3.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert Erosa Ramazzottiho, ktorý sa mal konať dňa 8.3.2023 o 20:00 hod. v Steel Aréne v Košiciach, je z dôvodu ochorenia umelca ZRUŠENÝ!

OZNAM ORGANIZÁTORA:
Koncert Erosa Ramazzottiho v Košiciach je zrušený bez náhradného termínu
Koncert Erosa Ramazzottiho, ktorý sa mal uskutočniť dňa 8.3.2023 v Steel Aréne v Košiciach a bol z dôvodu ochorenia umelca zrušený, sa v náhradnom termíne NEUSKUTOČNÍ.
Z dôvodu vyťaženosti umelca a jeho hudobníkov počas nasledujúcich mesiacov nebolo možné nájsť náhradný termín podujatia.
Ďakujeme za trpezlivosť.

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Eros Ramazzotti - Battito Infinito World Tour - 8.3.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert Eros Ramazzotti - Battito Infinito World Tour, ktorý sa mal konať dňa 8.3.2023 o 20:00 hod. v Steel Aréna Košice, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať, v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

OZNAM ORGANIZÁTORA

POZOR: Koncert Erosa Ramazzottiho v Košiciach je ZRUŠENÝ z dôvodu ochorenia speváka.

Zasielame oficiálne vyjadrenie od managementu umelca: „S poľutovaním musíme oznámiť, že Eros Ramazzotti je nútený kvôli chrípke zrušiť svoj koncert, ktorý bol naplánovaný na stredu 8. marca 2023 v košickej Steel Aréne, rovnako ako aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť v piatok 10. marca 2023 v Hallenstadion v Zürichu. Aktuálne sme v procese nastavovania nových dátumov oboch podujatí. Všetky vstupenky, zakúpené na plánované koncerty, ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nové termíny, ktoré spolu s ďalšími informáciami ohlásime čoskoro. Koncertné turné bude pokračovať koncertom v Miláne dňa 14. marca 2023.“ Ďakujeme za pochopenie aj trpezlivosť.

---

ATTENTION: Eros Ramazzotti's concert in Kosice is CANCELED

Dear visitors,

please, pay attention to the announcement from the artist's management: " Unfortunately, Eros Ramazzotti has to cancel his concerts on Wednesday 8th March at Steel Arena Kosice and Friday, 10th March 2023 at Hallenstadion Zurich due to an influenza. We are in the process of finding a new date for the shows. All tickets will remain valid for the new date. Further news will be announced as soon as possible. The tour will regularly restart from Milan on March 14.“ Thank you for your understanding and patience.Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top