KONTRAFAKT

KONTRAFAKT

Dátum: 26. decembra 2015 - 31. augusta 2018
Miesto: Košice, Šaštín - Stráže, Prešov

Vstupenky

Sobota
26
Dec 2015
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KONTRAFAKT
Hala CASSOSPORT

Košice

Piatok
24
Jún 2016
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KONTRAFAKT
Riverside Club

Šaštín - Stráže

Piatok
31
Aug 2018
22:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KONTRAFAKT
ENCORE the club

Prešov

Popis podujatia

Legendárny KONTRAFAKT prichádza po prvýkrát na Ratnovskú zátoku pri ich rodných Piešťanoch. Krásny areál pod holým nebom privíta tieto ikony slovenského Hip Hopu, kde spoločne exkluzívne vystúpia Rytmus, Ego a Anys v priestoroch Bearded Brothers WakeSoul. O ich support sa postará DJ Jay Jay.

Cena: 10 €
Lístky na mieste: 15 €

V.I.P. Lístky
- cena 30€
- vstup cez VIP bránu
- vstupenka zahŕňa separátny bar a toalety

Čas: 16:00 - 22:00 hod.
Vstup do areálu od 15 rokov!!!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KONTRAFAKT

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - KONTRAFAKT - 26.7.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie KONTRAFAKT, ktoré sa malo konať dňa 26.7.2019 o 20:00 hod. v Bearded Brothers WakeSoul, Ratnovce, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top