Detail info
Close

Mária Čírová - Vianočný online špeciál

Mária Čírová - Vianočný online špeciál

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

MÁRIA ČÍROVÁ - VIANOČNÝ ONLINE ŠPECIÁL

Mária Čírová si aj tento rok pripravila pre svojich fanúšikov veľké prekvapenie. Napriek tomu, že jej vianočné turné v týchto dňoch vrcholí, množstvo ľudí sa koncertov nemohlo zúčastniť či už kvôli chorobe, raketovej vypredanosti alebo sú momentálne v zahraničí. 

A práve pre nich, ale aj pre všetkých, ktorí chcú nasať do svojich domovov kúsok pohodovej vianočnej atmosféry, vôňu medovníčkov a Máriinych piesní je určený tohtoročný Vianočný ONLINE špeciál.

Rodinné stretnutie pri stromčeku, v nádhernom prostredí Chalet Bella High Tatras a v spoločnosti tých najšikovnejších slovenských medovníčkárok VANT medovníčky. Stretnite sa s Máriinou rodinou v pohodlí vašich obývačiek a započúvajte sa do skladieb, ktoré vám Mária zahrá so svojim manželom Mariánom Kachútom. Môžete sa tešiť aj na jedno hudobné prekvapenie!

Po zakúpení vstupenky obdržíte prístupový kód, ktorý bude platiť na jedno zariadenie. Program bude k dispozícii od 23.12. do 27.12. a môžete si ho pozrieť kedykoľvek počas týchto dní aj viackrát.

Program bude dostupný na webe: https://www.ticketportal.sk/videoTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top