Detail info
Close

Rock pod kameňom 2023

Rock pod kameňom 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Leto je takmer tu a s ním prichádza obdobie oddychu a zábavy. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí si užívajú letné hudobné festivaly a podujatia, tak toto je pre vás skutočná lahôdka. Festival ROCK POD KAMEŇOM sa totiž po ročnej pauze vracia domov do Sniny! Festival vás zavedie do nádherného prostredia Sninských rybníkov, kde vám ponúkne trojdňový mix skvelej hudby a energie. Budete mať možnosť zažiť nezabudnuteľné rockové zážitky!

Nenechajte si ujsť túto príležitosť a označte si v kalendári  termín od 20. do 22. júla 2023. Pridajte sa k nám a stretnite sa s hudobnou komunitou, vychutnajte si skvelú atmosféru a zažite nezabudnuteľný letný festival. Toto je príležitosť, ktorú by ste nemali premeškať! A čo môžete očakávať od tohto ročníka? Program festivalu vám ponúka všetko, čo si len dokážete predstaviť!  Od klasického rocku po metalové hity, od domácich hviezd až po svetoznáme kapely. ROCK POD KAMEŇOM vám prináša žánrovú pestrosť, ktorú si zamilujú všetci fanúšikovia skvelej hudby. Tak neváhajte a pridajte sa k nám na nezabudnuteľné trojdňové dobrodružstvo!

Jedným z headlinerov tohtoročného festivalu je KREATOR - nemecká thrash metalová legenda, ktorá už viac ako 30 rokov oslavuje úspechy na celom svete. Ich vystúpenia sú nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých fanúšikov metalovej hudby, a preto sa nechajte naživo unášať ich rýchlou  a energickou muzikou až do morku kostí. Tešiť sa môžete aj na PAIN - švédsky industrial metalový projekt založený Peterom Tägtgrenom, ktorý patrí medzi najvýraznejšie predstaviteľov industrial metalu a elektronické hudby. Ich jedinečný mix metalu, elektroniky a rocku je plný silného náboja a originality. Ich vystúpenia sú plné zaujímavých vizuálov a svetelných efektov.

Ďalším zvučným menom je DANIEL LANDA - jeden z najvýraznejších českých rockových interpretov, ktorý svojou energickou hudbou, silnými textami a skvelými vystúpeniami zaručene uchváti každého diváka. V rámci vystúpení sa môžete tešiť aj na zaujímavý hudobný projekt z Poľska ME AND THAT MAN, ktorého zakladateľom je známy spevák Nergal známy z black metalovej skupiny Behemoth. Okrem toho sa na pódiu predstaví aj český spevák TOMÁŠ KLUS, ktorý svojimi pesničkami dostane každého pod pódiom. Slovenskú rockovú skupinu HORKÝŽE SLÍŽE netreba fanúšikom veľmi predstavovať. Ich energické vystúpenie zaručene spríjemní každému  festivalový zážitok. INEKAFE prinesie svoj dynamický punk rock, ktorý zanechá nezabudnuteľný dojem.

Na festivalovom pódiu predvedú svoju šou aj ďalší účinkujúci, ako napríklad: Cocotte Minute, Karpina, Alkehol, Törr, The Now, Checkpoint, Lera, MofokillerBreaking the Tarot, ... , ktorí určite dostanú publikum na nohy a vytvoria skvelú atmosféru, na ktorú tak ľahko nikto nezabudne.

Festival nezabudne ani na svoje korene a tradície. Na záver, 22. júla, organizátori pripravili špeciálny program venovaný mestu Snina ako vďaka za dlhoročnú spoluprácu. Počas tohto dňa vystúpia FILIP JANČÍK, ICONITO,RUSNACK´S, ČENDEŠ a domáci FS ŠIŇAVA. Okrem rockovej a metalovej hudby sa tak budete môcť tešiť aj na folklórne a alternatívne vystúpenia, ktoré zdôrazňujú pestrosť a bohatstvo kultúry našej krajiny.

Návštevníci tohtoročného ročníka festivalu je WARMUP, ktorý  sa uskutoční 19. júla, a na ktorom vystúpia HEĽENINE OČI, NOVÁ DIMENZIASUPERSONIX. Ako bonus, všetci držitelia vstupeniek na ROCK POD KAMEŇOM sa môžu WARMUPu zúčastniť zadarmo.

Novinkou tohtoročného festivalu je druhé pódium, na ktorom  sa predstaví 11 interpretov: LUNATIC GODS, EUFORY, THE MINORITY BAND, GLOOM, EAGLE HAS LANDED, VADIM POLKE BLAVY, PERVERSITY, PATRIARCHA, THE LEGENDS, ARILADEIRON MAIDEN REVIVAL.

Ale nie len to, čo počujete na pódiu, je dôležité. Veľkým plusom tohto festivalu  je aj jeho miesto konania - nádherné prostredie Sninských rybníkov. Toto miesto je ako stvorené na dokonalú rockovú dovolenku. Festival v nádhernom prostredí Sninských rybníkov je skutočným zážitkom aj pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax. Počas hudobných prestávok si môžete užiť osviežujúce kúpanie v biokúpalisku alebo prechádzku v okolí, kde si  budete môcť vychutnať krásy okolitej prírody. A ak sa rozhodnete pre prespanie na mieste, môžete si vybrať medzi hotelom, chatou, autocampingom alebo stanovým mestečkom. V areáli festivalu je množstvo stromov, ktoré vám poskytnú príjemný chládok v horúcich letných dňoch. Čo sa týka stravovania, nebojte sa ani hladu a smädu. V areáli festivalu nájdete množstvo stánkov s chutným jedlom a osviežujúcimi nápojmi.

Krátko a jasne, festival ROCK POD KAMEŇOM  je jedným z najlepších letných podujatí na Slovensku. Príďte si užiť skvelú hudbu, zábavu a nezabudnuteľné letné zážitky v jednom z najkrajších kútov Slovenska.

Informácie ku vstupenkám:
Deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zadarmo. V prípade vyžiadania je potrebné doložiť doklad o veku dieťaťa. 
Deti od 10 do 14 rokov majú zľavu vo výške  50 %  z aktuálnej ceny na mieste. V prípade vyžiadania je potrebné predložiť doklad o veku dieťaťa. Túto zľavu je možné uplatniť iba na mieste.
ZŤP  zľavy sa neuplatňujú.
ZŤP S vozíčkari a ich sprievod majú zľavu vo výške 50 % z aktuálnej ceny na mieste. Túto zľavu je možné uplatniť iba na mieste. Platný preukaz ZŤP-S,  v ktorom sa definuje, že osoba potrebuje mať so sebou sprievodcu, je potrebné na vyzvanie predložiť. Samostatný vstup do areálu pre sprievodcov nie je možný.

Brány amfiteátra sa otvárajú 20. 7. 2023 o 14:00 hod


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
picture Rock pod kameňom 2023
Top