Detail info
Close

Veľtrh bývania a nehnuteľností

Veľtrh bývania a nehnuteľností

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Plánujete kúpu, rekonštrukciu, zariadenie alebo prenájom nehnuteľnosti? Naša výstava nehnuteľností v Inchebe je viac než len výstava; je to celodenný zážitok, ktorý vás priblíži k vášmu budúcemu domovu. Tento september máte jedinečnú príležitosť objaviť, porovnať a vybrať to najlepšie z realitného trhu.

Veľtrh bývania a nehnuteľností je určený všetkých, ktorých láka svet bývania a investícií. Ste na správnom mieste, ak vás fascinujú najnovšie trendy a projekty v oblasti domáceho i zahraničného realitného trhu. Ponúkame vám exkluzívny prístup k neoceniteľným informáciám, praktickým radám a odbornému poradenstvu zo sveta financií, hypoték a práva. Navyše, pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu, naši renomovaní architekti a dizajnéri odhalia najnovšie smery v dizajne interiéru a exteriéru. Či už ste budúci majiteľ nehnuteľnosti snov alebo investor hľadajúci nové príležitosti, tento veľtrh je určený práve pre vás.

Prevádzkový čas denne od 09.00 - 18.00


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

Veľtrh bývania a nehnuteľností - 19.09.2024 - 21.09.2024 o 09:00 - 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Veľtrh bývania a nehnuteľností, ktoré sa malo konať dňa 19.09.2024 - 21.09.2024 o 09:00 - 18:00 hod. v Incheba Expo Bratislava, hala B1,,sa uskutoční bez nároku na vstupné ! 

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top