CHERCHEZ LA FEMME | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  CHERCHEZ LA FEMME

CHERCHEZ LA FEMME

CHERCHEZ LA FEMME

CHERCHEZ LA FEMME

IVA BITTOVÁ (CZ) a OY (CH)
Datum/Date:  11.04.2013  o 19:00 h.
Miesto konania/ Place of event:  Babylon Atelier, Bratislava
Cena vstupeniek: 19,-- EUR/predpredaj a 21,--EUR/ na mieste

V tvorbe legendárnej českej speváčky a huslistky Ivy Bittovej je cítiť vplyv jazzu, folklóru, rómskej , klasickej  aj súčasnej hudby. Na koncerte v bratislavskom Babylone  11. 4. jej bude vyrovnanou partnerkou švajčiarska speváčka a hudobníčka Oy. Je pôvodom z Ghany a jej koncerty sú zaujímavou zmesou  jazzu, elektroniky, hlasovej improvizácie a africkej hudby.  Koncert sa uskutoční  v rámci  prvého mestského festivalu v Bratislave, ktorého hviezdami  budú výhradne ženy.


A.BUČKOVÁ&M.KMEŤKOVÁ (SK) A HONEYBIRD&BIRDIES (IT)
Datum/Date: 11.04.2013 o 21:00 h.
Miesto konania/ Place of event: Nu Spirit Club, Bratislava
Cena vstupeniek: 6,-- EUR/predpredaj a 8,--EUR/ na mieste
 
V Nu Spirit Club sa v rámci festivalu Cherchez la femme 11.4.2013 predstaví klaviristka, textárka, speváčka a skladateľka Andrea Bučková spolu s absolútnou víťazkou súťaže slovenských konzervatórií v hre na harfe Máriou Kmeťkovou. Zároveň si budete môcť vypočuť folk, world music, brazílsku tropicaliu aj alternatívny pop v podaní talianskeho tria Honeybird & Birdies, ktorí vďaka svojej pestrosti a energii, znejú ako malý orchester.


LADIES & EUGEN BOTOŠ (SK) A KAT KORČEK & LADY KAZOO (USA) – Funky Night
(Zuzana Mikulcová, Mimie, Zdenka Predná)
Datum/Date:  12.04.2013  o 20:00 h.
Miesto konania/ Place of event:  Babylon Atelier, Bratislava
Cena vstupeniek: 12,-- EUR/predpredaj a 14,--EUR/ na mieste

Pod vedením keybordistu, skladateľa, aranžéra a producenta Eugena Botoša sa objavia tri mladé divy v rytme Funky a RnB – Zuzka Mikulcová jazzová diva, Mimie začínajúca hviezda a premiérovo Zdenka Predná. Koncert v Ateliéri Babylon 12.4.2013 začne ikona hudobnej scény Kat Korček & Lady Kazoo v rámci festivalu Cherchez la femme.


ETZIA&LADY LOUISE (SWE) A ZETUZETA&RASTANNA (SK)
Datum/Date: 12.04.2013 o 21:00 h.
Miesto konania/ Place of event: Nekapri InnArt, Bratislava
Cena vstupeniek: 6,-- EUR/predpredaj a 8,--EUR/ na mieste
 
V rámci festivalu Cherchez la femme k nám po prvý krát zavíta aj dancehallová hviezda s africkými koreňmi narodená v New Yorku - Etzia spolu so švédskou DJkou Lady Louise. V novom priestore Nekapri InnArt sa 12.4.2013 môžete tešiť aj na speváčku a MC, pôsobiacu na hip-hopovej a dancehallovej scéne už niekoľko rokov Zetuzetu a DJku Rastannu.


PUDING PANI ELVISOVEJ (SK) a SOLDOUT (BE)

Datum/Date:  13.04.2013  o 20:00 h.
Miesto konania/ Place of event:  Babylon Atelier, Bratislava
Cena vstupeniek: 9,-- EUR/predpredaj a 11,--EUR/ na mieste

V bratislavskom Ateliéri Babylon sa 13.4.2013 predstaví slovenská elektropopová kapela Puding Pani Elvisovej, ktorá bola už niekoľkokrát označená za najlepšiu slovenskú koncertnú kapelu roka. Na tom istom pódiu budete môcť premiérovo vidieť slávne elektropopové duo z Belgicka Soldout. Obe kapely vystúpia v rámci prvého bratislavského mestského festivalu Cherchez la femme.


LONGITAL (SK) A OK BONNIE (FR)
Datum/Date:  13.04.2013  o 20:00 h.
Miesto konania/ Place of event:  KC Dunaj, Bratislava
Cena vstupeniek: 8,-- EUR/predpredaj a 10,--EUR/ na mieste

Bratislavská hudobná a životná dvojica Shina a Daniel Salontay sa so svojím hudobným projektom Longital v rozšírenej zostave o vibrafón, klavír a imaginatívnu VJ projekciu predstaví v rámci festivalu Cherchez la femme 13.4.2013 v KC Dunaji. Spolu s nimi sa predstaví nedávno ocenená francúzska skupina Ok Bonnie s charizmatickou speváčkou Justine Bonneville v štýle elektroniky a alternatívneho rocku.GLENDA LOPEZ & FRIENDS
Datum/Date:  13.04.2013  o 20:00 h.
Miesto konania/ Place of event:  Green Budha, Bratislava
Cena vstupeniek: 9,-- EUR/predpredaj a 11,--EUR/ na mieste

Glenda Lopez, niekoľko krát ocenená flautiska a speváčka pochádzajúca zo známej džezovej hudobníckej rodiny vystúpi 13.4.2013 v Green Budha v rámci festivalu Cherchez la femme. Projekt Glenda Lopez & friends ponúka známych hudobníkov ako sú Peter Preložník (piano), Pavol Beréza (gitara), Martin Kapustník (bass) a Eddie Portella (percussion). Ako špeciálny hosť Glendy Lopez vystúpi jazzman Peter Lipa.


Viac info na: www.cherchezlafemme.sk

Bookmark and Share
Zdieľať