NEW MODEL RADIO UVÁDZA KONCERT 1

Koncert New Model Rádia môžete vidieť aj na webe

V Majestic Music Clube v Bratislave sa 17. októbra 2014 stretne to najlepšie z aktuálnej domácej hudobnej scény. Na prvom koncerte organizovanom novovzniknutým New Model Rádiom vystúpia Unisex, AMO and Band, Billy Barman, Puding pani Elvisovej a Vinyl.

New Model Rádio, za ktorým stojí vydavateľ, rozhlasový moderátor a  dlhoročný organizátor hudobných podujatí na Slovensku Róbert Gregor, začalo vysielať 1. septembra. Jeho cieľom je preferovať vo vysielaní nezávislý a globálny pop a world music a podporovať domácu hudobnú tvorbu aj pravidelným organizovaním koncertov. Na prvom z nich podporí myšlienku a filozofiu nového rádia aj jeho krstný otec, herec Juraj Kemka. „Spoznali sme sa na krste albumu Positive skupiny AMO. Jurajova manželka Adriana pravidelne organizuje vianočný Bazár chalaňov a práve tam ma poprosila, či by som jej s ním vedel organizačne pomôcť. Niekoľkokrát sme potom spolupracovali a s Kemkovcami  mám odvtedy vynikajúce vzťahy,“ vysvetľuje výber krstného otca Róbert Gregor.

Po dlhšej prestávke sa fanúšikovia môžu tešiť na vystúpenie skupiny Puding pani Elvisovej, ktorá sa v súčasnosti sústreďuje na nahrávanie nového albumu a navyše jej speváčka Slivka je čerstvou mamou.  „Práve preto sa mi ich prehováralo dosť ťažko,“ hovorí Gregor. „V každom prípade súhlasili a vedia odohrať plnohodnotný koncert aj bez Slivky. Dokonca premiérovo predstavia niekoľko nových piesní, hoci album vyjde až koncom tohto roka.“

New Model Rádio uvádza Koncert 1 sa začína 17. októbra o 20. hodine vystúpením skupiny Unisex, ako poslední prídu na rad Vinyl ešte o 1.30 hodine po polnoci. O zážitok z unikátneho podujatia neprídu ani tí, ktorí do Majestic Music Clubu nebudú môcť prísť osobne – koncert bude naživo cez internet vysielať huste.tv.

Unisex 20:00

AMO and Band 21:00

Billy Barman  22:30

PPE 00:00

Vinyl 01:30

viac informácií na www.newmodelradio.sk

Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma
VSTUPENKY/TICKETS na podujatie NEW MODEL RADIO UVÁDZA KONCERT 1

Top