Permanentka HC Košice sezóna 2018/2019

Permanentky po novom, štartuje aj nový vernostný program

PRIDANÉ: 21.5.2018

Športová a zvlášť hokejová verejnosť pozitívne prijala množstvo inovatívnych zmien, ktoré boli s príchodom nového vedenia HC Košice naštartované na začiatku a v priebehu uplynulého súťažného ročníka. Tento trend bude ešte viac gradovať v ročníku nadchádzajúcom, kedy príde na rad viacero revolučných noviniek, vrátane vernostného programu STODOLA

Tou prvou a zároveň jednou z najvýznamnejších noviniek je nové riešenie dobíjania a nákupu permanentiek, vrátane úplne nových strieborných a zlatých klubových kariet.

ZÁKLADNÁ CENA PERMANENTIEK SA NEMENÍ

Hneď v úvode je nevyhnutné zdôrazniť, že základná cena klasických permanentiek sa oproti minulosti NEZMENÍ. Zároveň platí, že každý, kto drží permanentku aktivovanú do vlaňajšieho play-off, si môže pri dobíjaní uplatniť do určeného termínu (17.06.2018) CASH-BACK, t.j. zľavu vo výške 20 Eur bez ohľadu na to, aký druh permanentky si pre novú sezónu zvolí, či už to bude klasická (doterajšia, nezmenená) alebo to bude po novom strieborná, resp. zlatá karta (čo je vyšší ekvivalent doterajšej klasickej permanentky). Pri detskej permanentke je CASH-BACK  10 Eur.

Poďme si úvodnú informáciu rozmeniť na drobné. Vlani stála napríklad permanentka (dlhá strana pre verných) na základnú časť 100 Eur plus 55 Eur na play-off, teda spolu 155 Eur, z čoho bola garancia 20 Eur pre prípad nepostúpenia do semifinále play-off. Cena základnej klasickej permanentky s názvom „Classic“ pre novú sezónu 2018/2019 sa v porovnaní s minulou sezónou nezmení. Nóvum je v tom, že teraz si nabijete permanentku naraz na celú sezónu za 155 Eur, resp. za 135 Eur v určenej lehote do 17.06.2018 s použitím garancie z vlaňajšej sezóny.

Pre koho je suma 155 Eur, resp. 135 Eur vysoká, aj v tomto ročníku má možnosť kúpiť si klasickú permanentku prostredníctvom splátkového systému Quatro.  Samozrejmosťou teda zostáva možnosť prijateľnejšieho prefinancovania tejto celosezónnej investície, ktoré ale platí pre všetky triedy permanentiek, ako to ešte uvedieme nižšie.  POZOR: kúpu prostredníctvom systému Quatro je potrebné realizovať v termíne od 4. júna do 8. júna výlučne v pokladni Steel arény.

Spojením základnej časti a play-off do jedného celku vychádzame v ústrety drvivej väčšine našich fanúšikov, ktorí si po skončení základnej časti dobíjali permanentky aj na play-off. Šetríme čas a administratívnu „nadprácu“ nielen klubu, ale práve fanúšikom, ktorí už pred play-off nebudú musieť jednak vôbec myslieť na opätovné dobíjanie, jednak ani stáť v rade pred pokladňou Steel arény, pre časovú zaneprázdnenosť neraz na poslednú chvíľu.    

PO NOVOM PRICHÁDZAME S VYŠŠÍMI TRIEDAMI PERMANENTIEK, KTORÉ SA STÁVAJÚ KLUBOVÝMI KARTAMI

HC Košice si veľmi váži vzťah svojich najvernejších fanúšikov, dlhoročných držiteľov permanentiek. Uvedomujeme si, že hoci ste vždy stáli pri nás, doposiaľ ste nemali možnosť aj formálne vyjadriť svoj nadštandardný vzťah k svojmu klubu, svoju vernosť a oddanosť našej hokejovej rodine a našim cieľom. Chceme to preto práve vám umožniť špeciálnou triedou permanentiek - striebornými a zlatými kartami.

Prinášame úplne nové produkty SILVER CLUB CARD a GOLD CLUB CARD,  ktoré sú permanentkami s výraznou pridanou hodnotou. A to je potrebné zdôrazniť hneď v úvode predstavenia oboch nových produktov. Ich odlíšením od doterajšej základnej klasickej permanentky skutočne neveľkým cenovým rozdielom vás chceme odmeniť množstvom benefitov, ktoré mienime do ďalších ročníkov ďalej rozširovať.  

Pre sezónu 2018/2019 sme pre každého držiteľa novej SILVER CLUB CARD a GOLD CLUB CARD pripravili bezplatné cestovanie na extraligové zápasy seniorov základnej časti aj play-off. Na domáce zápasy hokejovej extraligy seniorov sa do Steel arény košickými dopravnými prostriedkami (MHD) dostanete odteraz úplne zadarmo, pochopiteľne rovnako bezplatný bude aj váš návrat domov. Pokiaľ dochádzate na zápasy autom, máme pre vás zvýhodnené parkovanie v Parkovacom dome Cassovar Business Center neďaleko Steel arény. Taktiež pre vás máme zľavy v bufetoch Steel arény počas domácich zápasov HC Košice, zľavy na nákupy v klubovom fanshope, ale aj ďalšie zľavy v obchodnej sieti našich partnerov (túto sieť partnerov poskytujúcich zľavy pre našich „strieborných“ a „zlatých“ permanentkárov budeme stále rozširovať). No a pochopiteľne prídu a priebežne budú prichádzať nové špeciálne ponuky, ktoré budeme uvádzať v priebehu sezóny a v budúcich ročníkoch. Takou je napríklad už aktuálna zľava v multikine Ster Century (OC Galéria Košice) – odteraz si každý film budete môcť pozrieť so zľavou 1 Eura. Zachovaná zostane garancia semifinále. Malým poďakovaním pre každého z vás bude aj kvalitný klubový šál a vstup na prípravné zápasy zadarmo.

Aby sme vám transparentne preukázali a vysvetlili, čo vám k osobitným permanentkám - kartám SILVER a GOLD – reálne ponúkame, vydržte ešte chvíľu čítať ďalej J:   

Cestovanie v MHD vám bude k dispozícii zadarmo 2 hodiny pred a 2 hodiny po zápase. Pri cene 0,60 Eur za 1 cestu a len pri 28 domácich zápasoch základnej časti ušetríte najmenej 33,60 Eur (0,60 x 2 x 28).

Parkovanie v Parkovacom dome Cassovar Business Center máte 2 hodiny zadarmo, za ďalšiu hodinu zaplatíte 1 Euro. Na vstup do podzemnej parkovacej haly vám postačí permanentka – strieborná alebo zlatá – žiadnu ďalšiu kartu alebo lístok z parkovacieho automatu potrebovať nebudete.

Zľavy v bufetoch sa budú týkať vybraných produktov,  a to špeciálneho „menu“ pozostávajúceho z  nápoja a jedla so zľavou až 1 euro. Pri 28 zápasoch základnej časti a kúpe „menučka“ tak môžete ušetriť ďalších 28 eur.

Zľavy vo fanshope HC Košice sa budú vzťahovať na ľubovoľný nákup . Zľava bude 10 %, teda napríklad pri nákupe za 50 Eur zaplatíme 5 Eur za vás, pri vyššej hodnote nákupu adekvátne viac, a to aj pri opakovanom nákupe. Zľava samozrejme platí pre nákup v akejkoľvek hodnote.

Zľava v kine Ster Century v OC Galéria Košice bola opísaná už vyššie - 1 euro sa vám odráta z každej vstupenky, a to aj opakovane, kedykoľvek. 1 permanentka = 1 zľava.

15 %-nú zľavu v najstaršej slovenskej reštaurácii Pivovar Hostinec na Hlavnej ulici v Košiciach vám ponúkame počas celého roka. Varíme tu špeciálne pivo Košickí majstri, pokrstené v Steel aréne, k dispozícii je samozrejme skvelá kuchyňa. Pri pozeraní hokeja – ale samozrejme aj kedykoľvek inokedy – tak máte so striebornou alebo zlatou klubovou kartou HC Košice napríklad pri úhrade 50-eurového účtu zľavu 7,50 Eura. Platí to aj pre akúkoľvek nižšiu alebo vyššiu útratu.

Bezplatný vstup na prípravné zápasy pre všetkých permanentkárov  je samozrejmosťou, rovnako ako spomínané súťaže a špeciálne ponuky, medzi ktorými nebude chýbať napríklad  možnosť  vyhrať na konkrétny zápas celý skybox a podobne.  

Pletený šál pre držiteľov zlatých kariet bude kvalitný, v hodnote 13 Eur ho dostanete pred prvým domácim zápasom extraligy ako výraz našej vďaky a spolupatričnosti zadarmo, darujeme ho aj vašej ratolesti k detskej permanentke.

Garancia semifinále pre držiteľov zlatých kariet nebude chýbať ani v novom ročníku. Spočíva v kredite vo výške 20 Eur pre nákup akejkoľvek permanentky na sezónu 2019/2020 pri prípadnom nepostúpení do semifinále play-off 2018/2019.

Pre všetkých držiteľov doterajších permanentiek z vlaňajšej play-off sezóny 2017/2018 pritom stále platí, že nech už sa rozhodnete pre klasickú,  striebornú alebo zlatú permanentku – klubovú kartu, odrátame vám z jej ceny garantovaných 20 Eur. 

Pri kúpe striebornej alebo zlatej permanentky je potrebné doterajšiu permanentku odovzdať na príslušnom predajnom mieste.

ČO VŠETKO KÚPOU PERMANENTKY ZÍSKATE BEZ OHĽADU NA ZVOLENÚ TRIEDU

Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre klasickú permanentku alebo pre jej striebornú alebo zlatú podobu, na cene vstupného získate oproti bežným vstupenkám výraznú zľavu. Odpadne vám teda nielen opakované zháňanie vstupeniek na jednotlivé zápasy počas sezóny a play-off, ale v porovnaní s cenou vstupeniek získate naozaj výraznú zľavu. 

Tým najpodstatnejším samozrejme vždy zostane GARANTOVANIE STÁLEHO MIESTA, pre mnohých z vás roky toho najobľúbenejšieho v Steel aréne!

Neopomenuteľnou skutočnosťou je aj automatická rezervácia vášho miesta do ďalšej sezóny po sezóne 2018/2019, teda do sezóny 2019/2020.

A EŠTE POZOR: do 17. júna 2018 zvýhodníme prvých 100 úplne nových záujemcov o permanentky, bez ohľadu na zvolený druh.

Možnosť PREFINACOVANIA nákupu permanentky cez systém Quatro platí pre všetky druhy permanentiek, teda Classic, Silver aj Gold.

DOSTUPNEJŠÍ HOKEJ PRE DETI

Každú detskú permanentku vám odteraz predáme k tej „dospeláckej“ len za 50 Eur, čo je 70 %-ná zľava! Aj deťom pridáme k permanentke pletený šál v hodnote 13 Eur a aj vaše ratolesti – naši najväčší fanúšikovia - budú môcť spolu s vami cestovať na zápasy a zo zápasov v MHD zadarmo.

KDE SI MÔŽETE PERMANENTKU ZAKÚPIŤ A VYZDVIHNÚŤ?

Permanentku si môžete zakúpiť na nižšie uvedených predajných miestach Ticketportalu alebo  v pohodlí domova na www.ticketportal.sk - v prípade on-line kúpy si príslušnú „kartičku“ vyzdvihnete  s prideleným voucherom na niektorom z týchto miest:

Steel aréna – pokladňa Ticketportal, Nerudova 12, 04011 Košice - Západ
Otváracie hodiny: 
Od 15.8.2018 do 31.8.2018
Po-Pia: 15:00 - 18:00, okrem 29.8.2018

TICKETPORTAL Atrium Optima, Moldavská cesta 32, 04001 Košice - Juh
telefón: 0905 149 577, e-mail: optima@ticketportal.sk
Otváracie hodiny: Po-Ne: 09:00 - 21:00

(stánok sa nachádza v priestore pred vstupom do predajne Intersport)

Ticketportal Prešov, Vihorlatská 2A, ZOC MAX Prešov, 08001 Prešov
telefón: 0917/759 358, e-mail: presov@ticketportal.sk
Otváracie hodiny:  Po-Ne: 9:00 - 21:00  

(stánok je presťahovaný pred pobočku 101 DROGERIE)

Čakáme vás od 23. mája 2018!

POKLADÁME ZÁKLADY NOVÉHO VERNOSTNÉHO PROGRAMU „STODOLA“.

Sme si plne vedomí, že HC Košice je predovšetkým veľká komunita fanúšikov. Uvedomujeme si, že spolupatričnosť dokážeme všetci prejaviť viac a lepšie. Chápeme, že náš klub má v tomto smere kľúčovú úlohu, chceme ju napĺňať. Poďme spolu naštartovať a rozvinúť nový vernostný program, ktorý sme nostalgicky nazvali STODOLA.

Zaregistrujte sa už pri kúpe permanentky do systému STODOLA a začnite zbierať klubové body.

Link na registráciu: https://stodola.hckosice.sk/registracia

Vaše body bude možné vymeniť za ďalšie odmeny.

Budeme pracovať na ďalších benefitoch, ktoré budú k vašim kartám pribúdať. Nebudeme sa zameriavať na ich kvantitu, obsiahnutú neraz v nepotrebných produktoch, ale na ich kvalitu, ktorá bude pre našich fanúšikov využiteľná a hodnotná.  

Milí priatelia, verní fanúšikovia košického hokeja! Veríme, že budúcnosť nášho klubu je našou spoločnou vecou. Poďme spojiť sily, spolu TO dokážeme!

VŠETKY POTREBNÉ INFORMÁCIE NÁJDETE NA KLUBOVEJ WEBOVEJ STRÁNKE TU:

Cenník >>

Výhody a benefity >>

Predaj na splátky >>

Vernostný program STODOLA >>

Top