ZRUŠENÉ - DENIS MATSUEV – Mozart/Šostakovič/Čajkovskij - 15.4.2020 o 19:30 hod.

9.4.2020 09:14

Predstavenie DENIS MATSUEV – Mozart/Šostakovič/Čajkovskij, ktoré sa malo konať dňa 15.4.2020 o 19:30 hod. v Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Vážení abonenti, milí priatelia vážnej hudby,

S poľutovaním a hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že naše koncerty pripravované na 15. apríla 2020 v Bratislave a 19. mája 2020 vo Viedni sa neuskutočnia.

Plne rešpektujeme rozhodnutie Vlády slovenskej republiky o zákaze konania spoločenských podujatí a rešpektujeme aj rozhodnutia iných orgánov verejnej moci v Rakúskej republike a Holandskom kráľovstve, ktoré nám tieto koncerty zorganizovať neumožňujú.

Uvedomujeme si vážnosť epidemiologickej situácie a budeme konať tak, aby sme chránili všetkých, ktorí by mohli byť touto smrteľnou hrozbou ohrození.

Vzniknutá situácia nie je jednoduchá pre nikoho z obrovského množstva ľudí, ktorí Vám chceli priniesť umelecký zážitok. Tieto desiatky ľudí zo zázemia orchestrov, hráčov orchestrov, sólistov, agentúr, hotelov, leteckých spoločností, technikov, koncertných sál, predaja lístkov, produkcie, občerstvenia, tlačiarní či hostesiek zostali bez možnosti robiť to, čo robia radi, to, čo ich živí.

S našimi zahraničnými partnermi preto intenzívne rokujeme o náhradných termínoch a náhradnom programe. Do konca mesiaca apríl, Vás budeme o výsledku informovať.

Prosíme Vás preto o zhovievavosť.

Myšlienkou a modlitbou sme s vami. Úprimne Vám všetkým želáme pevné zdravie a veríme, že sa stretneme na náhradných koncertoch v čase, keď by sme za to nezaplatili zdravím, alebo životom

Top