Le Grande House XL edition

Le Grande House ®
Kedy:  23.03.2012 | 21.00 h - 06.00 h    
Názov udalosti:  Le Grande House - Bratislava
Kde:  MMC - Bratislava 

Exkluzívne tanečné podujatie Le Grande House opäť predstaví zaujímavého hosťa! 
Minulý rok ste vo vybraných kluboch mali možnosť vidieť a zažiť umenie uznávaných DJov ako Hardwell  z Holandska, Wippenberg z Nemecka,  Dale Anderson z Ministry of Sound,Londýn. Podujatia ktoré ešte dodnes rezonujú medzi nami a ostali vo vašich pamätiach s veľkými zážitkami sa môžu zväčšiť o hviezdneho  hosťa, ktorého skladby nechýbajú v playlistoch takmer všetkých housových DJov, medzi najznámejšími Paul Van Dyke, Ferry Corsten, Robbie Rivera, Cosmic Gate, ATB a ďalších..
INPETTO
www.inpetto.dj
Mimoriadne talentovaný súrodenci z Nemecka...... Ich cit pre hudbu a jedinečný podpis v tónoch vydaných skladieb ohúril svet. Prvým najvýznamnejším hudobným počinom bol remix miliónov ľudí milovanej skladby „Toca´s Miracle“ od speváčky Fragma, ktorý si vyslúžil množstvo ocenení a usadil sa na popredných priečkach TOP 20 UK chartu. Vydaný album „Toca“ sa stal takmer okamžite jedným z najpredávanejších. Za jeho úspechom nestála len jedna už spomínaná skladba.
 O rok neskôr Inpetto zaznamenali druhý fenomenálny úspech remixom pre
Davida Guettu s Angelom a Ingrossom „ Everytime We Touch“, hneď nato pre Paul Van Dyke k skladbe „For An Angel“ a  Moguai „Beatbox“. Od roku 2010 sa preto radia k špičke svetových producentov v oblasti progressive music a ich prácu uznávajú mnohí popredný umelci.

Skladby Inpetta sa často objavujú aj v setoch hlavných predstaviteľov Le Grande House – Charlie Clubber a Laddy M.

Charlie Clubber - DJ, producent a promotér ktorý svoj život zasvätil hudbe, nie je žiadnou neznámou.
Od roku 2006 prináša ľudom novú dimenziu zábavy a naberá na skúsenostiach DJa. O jeho kvalitách sa nedá pochybovať, svedčia o tom aj pravidelné vystúpenia na veľkolepých podujatiach po celom Slovensku. Medzi jeho najvýraznejšie úspechy patrí hosťovanie v klube Amnesia na Ibize a Ministry of Sound v Londýne avšak pravidelne ho za mixom prestížnych podujatí stretnete aj v Česku, Poľsku a Maďarsku.
Jeho vzťah k house music a vnímanie hudby sú natoľko silné, že často po jeho boku vystupujú prestížny umelci ako huslista Peter Krajniak, klavirista, saxofonista a podobne.
Každú pieseň, ktorú hrá je precízne vybraná výlučne jeho vkusom, kde sa ničím nedá ovplyvniť aj preto sú jeho sety jedinečné a veľmi energické, electro-progresívne s melodickými vstupmi.

Charlie Clubber sa venuje hudbe od roku 1992 hrou na gitaru a bicie kde absolvoval pár menších vystúpení. Vlastnej produkcií ako DJ sa venuje od roku 2010.
22. marca 2010 Londýnske vydavateľstvo Whoop Digital vydalo skladbu „Party Shaker“, na ktorej spolupracoval s Jozefom Mihálikom. Skladba sa udržala v hitparáde tanečného rádia SiTy na prvom mieste po dobu 10 týždňov.
Najväčší úspech skladba Party Shaker zožala v lete 2010, keď bola vydaná Španielskym vydavateľstvom na CD kompilácií Amnesia Ibiza Deejay Session Vol 6. (2010) ako úvodný track!
V roku 2011 Charlie Clubber v spolupráci s gitaristom Michalom Gečevským, klaviristom Tamasom Ballom a speváčkou Mambou vyprodukovali skladbu „Feel The Music“, ktorá bude vydaná v najbližších mesiacoch.
Charlie Clubber sa podujatiam ako promotér venuje od roku 2006 kedy založil Charlie & Clubbers Community, prostredníctvom ktorej zorganizoval viacero kvalitných hudobných podujatí.

Laddy M
Od roku 2008 rozvíja svoj talent a naberá na skúsenostiach DJky. O jej kvalitách svedčia pravidelné vystúpenia na veľkolepých podujatiach po celom Slovensku aj v zahraničí. Medzi najvýraznejšie úspechy patrí hosťovanie v kluboch Ministry of Sound a Hed Kandi v Egyptskej Hurgade ako aj vystúpenia v rámci najznámejšej párty-slávnosti „Gay Parade“ v anglickom Brightne. Svoje umenie prezentovala už aj v Česku, Poľsku, Maďarsku, na Cypre a na Ibize.

Ďalší významný hostia ktorý prijali pozvanie a doplnia line up sú: Chris Drifter (HU), Bon Finix (CZ), Oliver (HU), Wayne (CZ).

Tanečné podujatie získalo prívlastok exkluzívne aj vďaka dych vyrážajúcim vystúpeniam tanečníkov a sprievodných atrakcií. Jednou z najväčších atrakcií v sobotu určite bude vystúpenie zoskupenia Duo Aratron Aspis so svojou roboticko-elektrickou šou, ktorú ste v Európskych kluboch ešte nemali možnosť vidieť. Na pódiu však privítame aj mnoho ďalších hostí.

Pre usporiadanie tohto podujatia sa vždy volili priestranné a obľúbené priestory. 22.marca nim bude Majestic Music club (MMC), v Bratislave, ktorý na poslednej Le Grande House hostil cca tisícku spokojných návštevníkov.

8 hodín nepretržitej hudby okorenia vystúpenia profesionálnych tanečníkov, artistov a sprievodných vizuálnych atrakcií. Masívny svetelný park a zvuk už len dotvoria atmosféru výnimočnej noci v sprievode tej najlepšej  house music.

Predpredaj vstupeniek exkluzívne v sieti Ticketportal : www.ticketportal.sk

Ceny vstupeniek:

NORMAL /Priestor tanečnej plochy priamo pred pódiom, dostupné 2 bary
Predpredaj / 7€
Na mieste / 9€

VIP /Obmedzený kaskádovitý priestor pre 400 ľudí s dobrým výhľadom na program a baviacich sa ľudí, dostupný VIP bar
Predpredaj / 14€
Na mieste / 18€

Prestížne podujatie Le Grande House Vám prináša Charlie & Clubbers Communit a spoločnosť Heineken.

Le Grande House * The new dimension of fun*

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Le Grande House XL edition

Top