JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN ĽADU 2o12

JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN ĽADU 2o12

11.december 2012
ZIMNÝ ŠTADIÓN ONDREJA NEPELU
BRATISLAVA o 19.00

V rokoch 2008 i 2010 predviedol svoje grandiózne umenie ako Pán ľadu na Slovensku olympijský víťaz, trojnásobný  majster sveta a sedemnásobný majster Európy  Jevgenij Pljuščenko. Spolu so svojimi nedávnymi súpermi a súputnikmi po svetových ľadových arénach predviedol veľkolepú show, pri ktorej ľudia od začiatku do konca tlieskali a skandovali mená ako Petrenko, Slutska, Lang, Szolchowy, Bonaly, Graetz, ..... Mnoho z nich doprevádzal na svoje Stradivárky v hodnote viac ako 80 miliónov korún slávny huslista a skladateľ Edvin Marton, držiteľ ceny EMI.
Predstavenie malo veľký úspech  nielen v Bratislave, ale aj v Košiciach, Zvolene, Prahe, Ostrave, Brne.... Z každého vystúpenia vyžarovalo neuveriteľne teplo, bol to skutočne nezabudnuteľný famózny zážitok. I vďaka skvelému prijatiu publika sa agentúre 212 podarilo s Žeňom dohovoriť na ďalšom turné, ktoré je i prípravou na nadchádzajúce zimné OH 2014 v Soči, kde chce dokázať že ešte nepatrí do športového dôchodku.  
Spoločne s ním sa predstavia napríklad i dvojnásobný majster sveta a strieborný na zimných OH Stephan Lambiel, majster sveta a trojnásobný majster Európy Brian Joubert ale i Laura Lepisto, bronzová z majstrovstiev sveta a  majstrka Európy. Účastníci  ľadovej show predvedú publiku svoje najlepšie programy, taktiež zakomponované úplné nové čísla, ktoré pripravili pre toto turné.

Famózna show JEVGENIJ PLJUŠČENKO – PÁN ĽADU 2o12, bude nepochybne nezabudnuteľným večerom pre každého z Vás, či už ste niekedy skúšali piruetu alebo nie.

Vstupenky na podujatie JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN ĽADU 2o12 už v predaji!

Top