O spoločnosti Ticketportal

Ticketportal SK, s.r.o.

Naša spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny TICKETPORTAL, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku a v Bulharsku. Pripravujeme pôsobenie v Rakúsku, Rumunsku a Bielorusku.

Spoločnosť IRSnet bola za týmto účelom založená v roku 2003, kedy prevzala aktivity a získala exkluzívne podlicenciu od spoločnosti Denax, a.s., k prevádzkovaniu a ďalšiemu šíreniu rezervačného a predajného systému pre predaj vstupeniek.

Vstupenky pre našu spoločnosť sú dostupné aj cez naše predajné miesta, ktoré sú zobrazené na našej stránke: https://www.ticketportal.sk/SellingPlaces/

Okrem vyššie uvedeného sme prevádzkovateľom webového portálu www.ticketportal.sk, ktorý je určený pre všetkých záujemcov o vstupenky na kultúrne či športové akcie. Nejedná sa iba o portál slúžiaci k rezervácii či kúpe vstupeniek, ale zároveň tento portál slúži k získaniu informácií o kultúrnom dianí v rôznych regiónoch Slovenskej republiky.

Okrem samotného predaja vstupeniek sa ďalej zameriavame na predaj a inštaláciu predajných systémov určených pre divadlá, športové haly, multikiná a múzeá.


Referencie

V pomerne krátkej dobe sa našej spoločnosti podarilo na základe využitia moderných technológií vybudovať rozsiahlu predajnú sieť s predajnými miestami po celej Slovenskej republike.

Okrem vyššie uvedeného je upravená softwarová verzia predajného a rezervačného systému (jedná sa o verziu pre manažment predaja vstupeniek inštalovanú priamo do športových hál, divadiel, klubov, kín a múzeí) využívaná napríklad nižšie uvedenými subjektmi, kde bol tento systém našou spoločnosťou nainštalovaný:

● Slovenské národné divadlo
● Divadlo Nová scéna
● HC Slovan
● HC Košice
● HC 05´Banská Bystrica
● Divadlo Aréna
● Divadlo Astorka Korzo´ 90
● Radošinské naivné divadlo
● Divadlo Jonáša Záborského v Prešove
● Divadlo GUnaGU
● HK 36 Skalica
● MsHK DOXXbet Žilina
● HK Poprad
● HKM Zvolen
● HK DUKLA Trenčín
● MHC Mountfield
● ŠK Slovan Bratislava
● Spartak Myjava

Zo zahraničia:
● NÁRODNÉ DIVADLO v Prahe
● Východočeské divadlo v Pardubiciach
● Kultúrne a informačné centrum mesta Brna
● Mestské divadlo v Prostejove
● Palác Akropolis v Prahe
● Divadlo Komedie v Prahe
● Spoločenský dom v Neratoviciach
● Divadlo Na Zábradlí v Prahe
● O2 arena
● Dejvické divadlo
● Kultúrne centrum GONG

Spolupráca:

INFORMÁCIE PRE ORGANIZÁTOROV
PRÍSTUP PRE ORGANIZÁTOROV
INFORMÁCIE PRE DIVADLÁ, ŠPORTOVÉ HALY, KINÁ, KLUBY
INFORMÁCIE PRE PREDAJCOV


Novinky:

TicketportalApp:
Kúpte si vstupenky na Vaše obľúbené podujatie rýchlo a jednoducho. Aplikácia Ticketportal prináša zážitky na pár kliknutí. Navštívte kvalitné divadlo, užite si hudobný koncert či festival, pozrite si zápas Vášho športového tímu. Prehľadné menu a jednoduché ovládanie aplikácie Ticketportal robia nákup vstupeniek jednoduchším než kedykoľvek predtým. S aplikáciou Ticketportal Vám už neujde žiadne podujatie.
Aplikácia Ticketportal pre Android je dostupná na Google Play.
Aplikácia Ticketportal pre iOS je dostupná na App Store.

CheckTicket:
CheckTicket je mobilná aplikácia na overovanie vstupeniek predávaných v sieti Ticketportal. Slúži pre zmluvných partnerov Ticketportalu (organizátorov) na kontrolu vstupeniek pri vstupe na hudobné, kultúrne a športové podujatia.

QR kód na vstupenkách a podujatiach:
QR kód môže obsahovať:
• webovú adresu (formát URL alebo MEBKM)
• kontaktné informácie ( formát vCard alebo MECARD)
• geografickú pozíciu
• údaje o udalosti - názov, miesto, čas trvania (formát ICalendar)
• údaje o vstupenke

HOMETicket:
HOMEticket je novou metódou distribúcie vstupeniek výrazne uľahčujúcou ich nákup prostredníctvom internetových stránok. Samotná distribúcia spočíva vo vytlačení si vstupeniek priamo na vašej tlačiarni tam kde sa aktuálne nachádzate.
www.hometicket.sk

Top