Fragile

Fragile

Dátum: 16.12.2012 o 18:00h
Miesto predstavenia: Holiday Inn Trnava
Cena/Price: 13,- Eur.


V decembri Vás pozývame na predstavenia plné hudby a skvelého humoru, vďaka ktorému zažijete neopakovateľný večer. Môžete sa tešiť na slovenskú hudobnú skupinu zloženú z populárnych osobností, ktorá bez použitia hudobných nástrojov interpretuje známe rock - pop - jazzové hity svetových umelcov.
Popis/Description:

FRAGILE sa venuje interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov (STING, STEVIE WONDER, MICHAEL JACKSON, TINA TURNER, THE REAL GROUP…, ) ako aj gospelov
v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov. Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová,  Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký.

Vystúpenie kapely Fragile je hudobným stretnutím sprevádzaným hovoreným improvizačným slovom, ktoré vo Vás zanechá silné dojmy vďaka svojej hudobnej stránke, príjemnej vtipnej atmosfére a  profesionálnym výkonom umelcov.
Fragile vydali 5 albumov : Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, z ktorého piesne vznikli na podklade príbehov o zvieratkách, ktoré napísala herečka Zdena Studenková.


VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Fragile

Top