4. ročník Shantiloka 2017

4. ročník Shantiloka 2017

Dátum: 5. augusta. 2017
Miesto: x-bionic® sphere, Šamorín - Čilistov

Vstupenky

Sobota
5
Aug 2017
07:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
4. ročník Shantiloka 2017

Popis podujatia

NAMASTE,
Význam sanskrtského slova Shanti je pokoj (mier) a Loka znamená planéta. Shantiloka - planéta pokoja. Tento názov presne vystihuje zámer tohto unikátneho slovenského festivalu, ktorý má priniesť pokoj a mier do našich duší a následne prostredníctvom nás prispieť podielom nášho vnútorného dobra a harmónie k šíreniu pokoja a mieru na celej našej planéte.
-- Fredy Ayisi, hlavný organizátor

Tento rok je pre Vás pripravený na festivale yogy a relaxačnej hudby Shantiloka 2017 opäť bohatý a zaujímavý program. Vynikajúci učitelia yogy, talentovaní hudobný umelci, a skvelí prednášajúci. K dispozícii budú aj rôzne masáže, zdravotné terapie či diagnostiky.Nebude chýbať ani "Shanti jarmok", kde vám budú ponúkané rôzne yogové pomôcky, ezoterické či orientálne predmety a suveníry. Okrem rozmanitej hotelovej kuchyne nebude chýbať ani ochutnávka lahodných vegetarianskych pochúťok. K dispozícii budete aj možnosť osviežiť sa v nádherných hotelových bazénoch.

Ak patríte medzi tých, ktorí yogu ešte nikdy neskúsili, festival Shantiloka je pre vás výbornou príležitosťou. V programe je pripravených niekoľko lekcií pre úplnych začiatočnikov, ľudí, ktorí doteraz ešte yogu nikdy necvičili. Naši skúsení inštruktori vám o yoge porozprávajú a naučia vás základné cvičenia a dýchacie techniky. Možno práve vďaka Shantiloke sa zlepší kvalia vášho života

Táto najväčšia yogová udalosť sa bude tentokrát konať po prvý raz v unikátnom multifunkčnom komplexe x-bionic sphere. Na tomto nádhernom mieste spojenia športu, luxusu, oddychu a inovácií sa istotne pre mnohých stane štvrtý ročník festivalu Shantiloka 2017 nezabudnuteľným pozitívnym zážitkom plným nových priateľstiev a inšpiratívnych momentov.

Viac informácii o programe: http://www.shantiloka.sk/

Galéria

picture 4. ročník Shantiloka 2017

Na mape

Top