BARBORA BLOOM

BARBORA BLOOM

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Barbora Bloom & Hviezda

Dátum: 20.04.2017 o 21:00hod.
Otovorenie klubu: 20:00hod
Miesto konania: Nu Spirit Club, Štúrova 3, Bratislava

Popis:

Melancholický elektropop, pesničkárstvo a slovenské texty. Večer s novým albumom Barbory Bloom, 15/7 vo obľúbenom bratislavskom Nu Spirit Club-e.

Barbora doposiaľ spievala po anglicky v kapele Bloom. V októbri minulého roka však vydala svoju sólo prvotinu 15/7 pod menom Barbora Bloom s tvorbou v domácej reči. Na koncerte odznejú skladby z albumu, ktorý je plný melancholickej elektroniky v kombinácii s pestrou zmesou nástrojov a silnou atmosférou. V Nu Spirit clube sa predstaví so svojou novou kapelou, kde nebudú chýbať ani jej dlhoroční spoluhráči z kapely Bloom, gitarista Lukáš Kyška a basgitarista Jozef Graus. Novú zostavu doplní Michal Bartánus na bicie nástroje a Džana Fujaková na klávesy.

Skladby Barbory Bloom sú osobnou výpoveďou a akousi psychologickou očistou, tak ako piesne skoro každého človeka, ktorý robí hudbu. V podstate ničím až tak výnimočné, ale predsa jedinečné.
Afterparty: DJs Galagha & Kinet

★HVIEZDA★
Bratislavskú hudobnú skupinu Hviezda založili Tomáš Ďurovka, Peter Hajdin a Peter Prekop v roku 2011. Medzitým stihli vydať jedno živé EP a dva albumy - Tu v Bratislave (2014) a Nič sa nemení (2015). Hviezda momentálne hrá v zostave Tomáš Ďurovka, Peter Prekop, Peter Hajdin, Roman Lauko a Fedor Frešo ml. a patria k tomu najlepšiemu čo na domácej gitarovej scéne máme.

Zľavy: bez nároku na zľavu

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

Galéria

picture BARBORA BLOOM
picture BARBORA BLOOM
picture BARBORA BLOOM

Na mape

Top