BARBORA BLOOM

BARBORA BLOOM

Dátum: 13. decembra 2016 - 20. apríla 2017
Miesto: Župný dom, Nitra, Nu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, Bratislava

Vstupenky

Utorok
13
Dec 2016
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BARBORA BLOOM
Župný dom

Nitra

Štvrtok
20
Apr 2017
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Barbora Bloom & Hviezda

Dátum: 20.04.2017 o 21:00hod.
Otovorenie klubu: 20:00hod
Miesto konania: Nu Spirit Club, Štúrova 3, Bratislava

Popis:

Melancholický elektropop, pesničkárstvo a slovenské texty. Večer s novým albumom Barbory Bloom, 15/7 vo obľúbenom bratislavskom Nu Spirit Club-e.

Barbora doposiaľ spievala po anglicky v kapele Bloom. V októbri minulého roka však vydala svoju sólo prvotinu 15/7 pod menom Barbora Bloom s tvorbou v domácej reči. Na koncerte odznejú skladby z albumu, ktorý je plný melancholickej elektroniky v kombinácii s pestrou zmesou nástrojov a silnou atmosférou. V Nu Spirit clube sa predstaví so svojou novou kapelou, kde nebudú chýbať ani jej dlhoroční spoluhráči z kapely Bloom, gitarista Lukáš Kyška a basgitarista Jozef Graus. Novú zostavu doplní Michal Bartánus na bicie nástroje a Džana Fujaková na klávesy.

Skladby Barbory Bloom sú osobnou výpoveďou a akousi psychologickou očistou, tak ako piesne skoro každého človeka, ktorý robí hudbu. V podstate ničím až tak výnimočné, ale predsa jedinečné.
Afterparty: DJs Galagha & Kinet

★HVIEZDA★
Bratislavskú hudobnú skupinu Hviezda založili Tomáš Ďurovka, Peter Hajdin a Peter Prekop v roku 2011. Medzitým stihli vydať jedno živé EP a dva albumy - Tu v Bratislave (2014) a Nič sa nemení (2015). Hviezda momentálne hrá v zostave Tomáš Ďurovka, Peter Prekop, Peter Hajdin, Roman Lauko a Fedor Frešo ml. a patria k tomu najlepšiemu čo na domácej gitarovej scéne máme.

Zľavy: bez nároku na zľavu

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture BARBORA BLOOM
picture BARBORA BLOOM
picture BARBORA BLOOM

Na mape

Top