BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

MMC + RANDAL CLUB
BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

Dátum: 24. augusta. 2018
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky

Piatok
24
Aug 2018
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

Popis podujatia

BARS & MELODY,  JOHNNY ORLANDO

Bars & Melody
, tiež známy ako BAM, sú britské spevácke a raperské duo, ktoré tvoria raper Leondre DeVries (Bars) a spevák Charlie Lenehan (Melody). V roku 2014 sa zúčastnili ôsmej série Británia má talent, kde skončili na nádhernom 3. mieste. Po tomto úspechu Bars a Melody podpísali zmluvu s Syco Music. Debutový singel Hopeful vyšiel 25. júla 2014. O päť dní neskôr zverejnili ďlší singel Shining Star, akustickú verziu prvého singlu Hopeful.

VSTUP PRE PLATINUM VIP 16:00 (prosíme dostavte sa 15 minút vopred!)
VSTUP PRE ZLATÉ VIP 17:00 (prosíme dostavte sa 15 minút vopred!)
MEET & GREET 17:00
VSTUP DO SÁLY 19:00
ZAČIATOK 19:30
KONIEC 22:30

Ceny:
Standard - 20 € vstup na koncert
Zlatá VIP - 80 € (so vstupenkou držiteľ získa - vstup na koncert, VIP meet and greet, fotenie s účinkujúcimi, laminovanú pamätnú visačku na šnúrke, VIP náramok, plagát k turné, prednostný vstup na koncert a k stánku so suvenírmi
Platinová VIP - 140  (so vstupenkou držiteľ získa všatko ako k zlatej VIP, ale naviac aj vstup na zvukovú skúšku a spoločné posedenie s pizzou s účinkujúcimi

Deti do 15 rokov len v sprievode rodičov, alebo osôb starších ako 18 rokov. Rodičom stačí vstupenka štandard.

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Mackenzie Ziegler na tomto koncerte nevystúpi!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO - 24.08.2018 o 19:30 hod.

Predstavenie BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO, ktoré sa malo konať dňa 24.08.2018 o 19:30 hod. v Majestic Music Club, Bratislava, je ZMENENÉ!

Dôvod zmeny spočíva v tom, že interpret Mackenzie nebude účinkovať na tomto turné.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.6.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.6.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.6.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top