BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

MMC + RANDAL CLUB
BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

Dátum: 24. augusta. 2018
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky

Piatok
24
Aug 2018
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

Popis podujatia

BARS & MELODY,  JOHNNY ORLANDO

Bars & Melody
, tiež známy ako BAM, sú britské spevácke a raperské duo, ktoré tvoria raper Leondre DeVries (Bars) a spevák Charlie Lenehan (Melody). V roku 2014 sa zúčastnili ôsmej série Británia má talent, kde skončili na nádhernom 3. mieste. Po tomto úspechu Bars a Melody podpísali zmluvu s Syco Music. Debutový singel Hopeful vyšiel 25. júla 2014. O päť dní neskôr zverejnili ďlší singel Shining Star, akustickú verziu prvého singlu Hopeful.

VSTUP PRE PLATINUM VIP 16:00 (prosíme dostavte sa 15 minút vopred!)
VSTUP PRE ZLATÉ VIP 17:00 (prosíme dostavte sa 15 minút vopred!)
MEET & GREET 17:00
VSTUP DO SÁLY 19:00
ZAČIATOK 19:30
KONIEC 22:30

Ceny:
Standard - 20 € vstup na koncert
Zlatá VIP - 80 € (so vstupenkou držiteľ získa - vstup na koncert, VIP meet and greet, fotenie s účinkujúcimi, laminovanú pamätnú visačku na šnúrke, VIP náramok, plagát k turné, prednostný vstup na koncert a k stánku so suvenírmi
Platinová VIP - 140  (so vstupenkou držiteľ získa všatko ako k zlatej VIP, ale naviac aj vstup na zvukovú skúšku a spoločné posedenie s pizzou s účinkujúcimi

Deti do 15 rokov len v sprievode rodičov, alebo osôb starších ako 18 rokov. Rodičom stačí vstupenka štandard.

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Mackenzie Ziegler na tomto koncerte nevystúpi!

Galéria

picture BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO - 24.08.2018 o 19:30 hod.

Predstavenie BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO, ktoré sa malo konať dňa 24.08.2018 o 19:30 hod. v Majestic Music Club, Bratislava, je ZMENENÉ!

Dôvod zmeny spočíva v tom, že interpret Mackenzie nebude účinkovať na tomto turné.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.6.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.6.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.6.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top