BODY ART SHOW 2017

BODY ART SHOW 2017

Dátum : 18. novembra 2017
Miesto: Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava

Vstupenky

Sobota
18
Nov
19:00

Popis podujatia

O podujatí

BODY ART SHOW 2017 je jediné podujatie svojho druhu v Slovenskej republike, na ktorom sa stretnú najlepší bodypainteri zo Slovenska a z okolitých štátov, aby predstavili svoje umenie maľovania na nahé telá.
Veľkolepá prehliadka umenia bodypainterov je doplnená speváckymi a tanečnými vystúpeniami a módnou prehliadkou, kde modelmi sa stanú známe osobnosti nášho showbiznisu.

BODY ART SHOW je najväčšia prehliadka umenia bodypaintingu na Slovensku a tento rok sa koná už jeho 4. ročník. Spoznajte umenie maľovania na telo na vlastné oči a zažijete fascinujúcu show plnú krásy, pestrých farieb a pozitívnych emócií. Uvidíte množstvo atraktívnych modelov, oblečených iba do pestrých farieb a namaľovaných iba pre túto príležitosť.

Na záver bude predstavený a pokrstený nový Bodypainting kalendár 2018. Krstným otcom bude Alex Barendregt, prezident Wolrd Bodypainting Association. Kalendár si môžete na mieste zakúpiť a podporiť tak dobrú vec, pretože výťažok z jeho predaja pôjde na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Po hlavnej dvojhodinovej show nasleduje after párty pre VIP s rautom, so sprievodným programom a fotením s účinkujúcimi.

Moderátorkou večera bude Andrea Paulínyová (TV Markíza)

Cieľom podujatia je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a zároveň podpora prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.
Zámerom je predstaviť verejnosti umenie bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť a najmä dokázať, že nejde v žiadnom prípade o prvoplánovú nahotu, erotiku či vulgárnosť. Práve naopak. Krása, umenie, obdiv a radosť sú najvýstižnejšie pocity pri stretnutí s týmto krátkodobým umením.

Lokalita Stredisko kultúry BNM sa nachádza 400 m od križovatky Trnavské mýto (Istropolis), na ľavej strane smerom na Polus. V lokalite nie je dostatok parkovacích miest, preto na dopravu odporúčame MHD alebo taxi.

Odborný garant podujatia: Lic. Marta Gejdošová, profesionálna maskérka a vizážistka, majsterka Slovenska v maľovaní na telo, členka World Bodypainting Association a prezidentka Asociácie bodypainterov Slovenska.

Dress code: Smart casual

Galéria

picture BODY ART SHOW 2017
picture BODY ART SHOW 2017
picture BODY ART SHOW 2017
picture BODY ART SHOW 2017
picture BODY ART SHOW 2017
picture BODY ART SHOW 2017

Na mape

Top