BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018

BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

NAJVÄČŠIA SVETOVÁ SHOV PINK FLOYD
ECLIPSE WORLD TOUR 2018 - BRIT FLOYD
45 ROKOV TEMNEJ STRANY MESIACA

Skladby z najpopulárnejšieho a najpredávanejšieho albumu Pink Floyd, The Dark Side of the Moon priváža najlepšia svetová show Pink Floyd – Brit Floyd. Nech sa páči: Wish You Were Here, Animals, The Wall and The Division Bell a oveľa viac vám predvedú v majstrovskom podaní členovia zoskupenia

Brit Floyd.

Brit Floyd, najväčšia pocta Pink Floyd na svete, sa vracia na javisko v roku 2018 s veľmi špeciálnym pripomenutím 45. výročia kultového albumu The Dark Side of the Moon z roku 1973 od Pink Floyd. Turné sa uskutoční naozaj po celom svete / USA, NEMECKO, ANGLICKO, TALIANSKO, FÍNSKO, ŠVÉDSKO, CHORVÁTSKO, MAĎARSKO, ŠVAJČIARSKO.../ a 28.novembra zavíta aj na Slovensko na jediný koncert v NTC Bratislava.

Predalo sa viac ako 45 miliónov kópií a mnohí tento album považovali za najväčšie rockové album všetkých čias. Album The Dark Side of the Moon bolo ambicióznym majstrovským dielom, ktoré preddefinovalo samotnú tvorbu Pink Floyd a posunulo jeho členov k nesmrteľnosti.

Koncert Brit Floyd sa stal fenoménom, ktorý sa považuje za najväčší svetový hold jeho originálu - Pink Floyd. Vierohodne interpretovaná hudba s úžasnou svetelnou show, veľkou kruhovou obrazovkou plus pohyblivými svetlami, lasery, nafukovacie postavičky známe aj z pôvodných koncertov Pink Floyd dorazia aj na Slovensko. Brit Floyd je skvelým pripomenutím Pink Floyd z čias ich najväčšej slávy.

Akcia 1oo% zľava na vstupenku. Ku každej zakúpenej vstupenke dostanete dalšiiu jednu so zľavou 1oo%! Akcia platí od 26.11.2018 (13:00h.) do začiatku podujatia!

VIP BRIT FLOYD – STRETNUTIE A ZVUKOVÁ SKÚŠKA PRED KONCERTOM
Špeciálna vstupenka ktorú si môžeš dokúpiť k už zakúpenej vstupenke na concert BRIT FLOYD v Bratislave 28/11/2018. Ponúkame možnosť zakúpenia špeciálnej vstupenky k už zakúpenej vstupenke na koncert v cene 75.-€. Táto VIP vstupenka ti zaistí jedinečnú možnosť zúčastniť sa zvukovej skúšky pred koncertom o 17.00 a stretnutie s kapelou, jej managérom, ktorý sa o teba postará. Počas zvukovej skúšky si vypočuješ I veci, ktoré nebudú hrané na koncerte. Samozrejmosťou bude po skúške stretnutie s kapelou, spoločné fotenie a podpis na darčekový predmet. KAPELA BRIT FLOYD SA TEŠˇI NA STRETNUTIE.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018
picture BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018
picture BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018
picture BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018
picture BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018
picture BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018
Top