Dobrý festival 2017

Dobrý festival 2017

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

16. - 18. 6. 2017
Piatok od 15:00 h, sobota od 09:00 h, nedeľa od 09:00 h
Prírodné kúpalisko Delňa, Jelšová ul., Prešov

Dobrý festival je hudobne farebný festival v najväčšom meste Prešovského kraja, ktorého hlavnou filozofiou je ponúknuť na jednom mieste hudbu a umenie rôznych žánrov, rozšíriť obzory svojim návštevníkom, napr. aj divadelnými predstaveniami, premietaním zaujímavých filmov, zaujať už tradičnou prehliadkou veľkého množstva bojových umení, predstaviť mladé nádejné kapely nielen z okolia, ale aj z celého Slovenska, zabaviť deti bohatým programom v detskom kútiku a zanechať u každého v srdci spomienku na príjemne strávený čas s kamarátmi a rodinou.

Desiaty ročník Dobrého festivalu bude mať až trojdňový program! Konať sa bude od 16.6.2017 do 18.6.2017 na prírodnom kúpalisku Delňa v Prešove.

Oslava narodenín bude skutočne veľkolepá, tešiť sa môžete na množstvo DJ-jov a výborných kapiel rôznych hudobných žánrov od punku, cez hard rock, metal, folk, jazz, pop až po house a drum and bass!

Na narodeninovej žúrke vystúpia: LP, IMT SMILE, SEPULTURA, DAVID HASSELHOFF, ČECHOMOR, Graham Candy, DARIO G, Peter Bič Project spolu s dj-om DARIO G, Slobodná Európa, Zóna A, Sveťo Korbel & personál, Sima Martausová, Kandráčovci, minus123minut, Živá voda, Xindl X, Heľenine oči, Chiki liku tu-a, The Paranoid, ElevenHill, Horkýže Slíže, Kai Hansen & Ravenclaw, Dereš, Metropolis, Papyllon, N3O Akustika, VEC, Zoči voči a mnohí ďalší!

Ďalšie mená budú postupne pribúdať, sledujte nás: www.dobryfestival.skfacebook.

Zľavy/Discounts: 17eur ZŤP (Upozornenie! Vstup možný len na základe platného preukazu ZŤP a občianského preukazu.)

Zmena programu vyhradená.

Galéria

picture Dobrý festival 2017
picture Dobrý festival 2017

Na mape

Top