Dobrý večer s Katkou Brychtovou

Dobrý večer s Katkou Brychtovou

Dátum : 28. septembra 2017
Miesto: Kaviareň Caffe Lucaffe, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
28
Sep
20:00
Dobrý večer s Katkou Brychtovou

Popis podujatia

Dátum/Date: 28.09.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Kaviareň Caffe Lucaffe, Námestie 1. mája 18, Bratislava
Hostia: Milan Kňažko, Ján Gordulič, Marcella Molnárová

Dátum/Date: 29.09.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Hotel Slovakia Žilina, Antona Bernoláka 2A, Žilina
Hostia: Anton Šulík, Rastislav Piško, Hudobný hosť: Mirka Miškechová

Večer plný príbehov a spomienok významných a zaujímavých osobností jednej generácie, na ktoré si zaspomínajú v prvej live talk show Kataríny Brychtovej. O zábavu a príjemnú atmosféru sa postará aj ďalší pozvaný hosť svojim humorným pohľadom na vec a hudobný hosť pripomenie hity, ktoré ste dlho nepočuli.

Dĺžka podujatia: 2 hod.

Po zakúpení lístkov pošlite rezervačný mail, kde uvádzajte Vaše celé meno a počet osôb pri stole na: dobryvecerskatkou@gmail.com

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture Dobrý večer s Katkou Brychtovou

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Dobrý večer s Katkou Brychtovou - 29.9.2017 o 20:00 hod.

Predstavenie Dobrý večer s Katkou Brychtovou, ktoré sa malo konať dňa 29.9.2017 o 20:00 hod. v Hotel Slovakia, Žilina, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top