EAR-GASMIC presents COSMIC GATE

EAR-GASMIC presents COSMIC GATE

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

EAR-GASMIC "Another Dimension Edition"

Dátum / Date: 14. 04. 2018
Čas / Time: 21.00 – 05:30
Miesto konania / Venue: Ateliér Babylon, Nám. SNP 473/14, BRATISLAVA


Na 9. narodeniny párty Ear-Gasmic sa ako headliner predstaví legendárna nemecká trance dvojica COSMIC GATE.
Dokonalé spojenie dvoch hudobných myslí a karmického stretnutia v nahrávacom štúdiu sa podpísalo pod vznik Cosmic Gate. Toto duo oficiálne vzniklo už v roku 1999, aj keď Nic a Bossi boli v kontakte už od roku 1997, keď sa ako producenti podieľali na viacerých hudobných projektoch. Partnerstvo Nica a Bossiho v Cosmic Gate je jedným z najúspešnejších a najtrvácnejších na scéne elektronickej tanečnej hudby. Toto hudobné duo producentov a remixerov naštartovalo raketový nárast. Hovorí za nich 7 vydaných autorských albumov, vyše 40 singlov, 50 remixov, množstvo kompilácií a viac než 1000 medzinárodných vystúpení, ktoré oslovilo milióny clubberov po celom svete. Títo dvaja páni majú aj na Slovensku veľmi slušnú základňu fanúšikov. Cosmic Gate sú jednoznačnou zárukou toho najkvalitnejšieho soundu a nezabudnuteľného setu a kontakt s fanúšikmi si vždy dokonale užívajú. My tak silne veríme, že inak tomu nebude ani v prípade Ear-Gasmic „Another Dimension Edition“, kde vás v rámci našej špeciálnej témy prenesú cez hviezdnu bránu do „Inej dimenzie“.

O kvalitný support sa postará ALEX DI STEFANO pochádzajúci z Talianska. Ten na Slovensku vystúpi úplne po prvýkrát. Alex Di Stefano je producent s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami, ktorý prináša nádych čerstvého vzduchu na elektronickú tanečnú scénu súčasnosti s jedinečným štýlom v kombinácii techna a trancu spolu s veľkou znalosťou minulosti a súčasnosti. Alex je jeden z najväčších inovátorov súčasnej tech-trance/techno scény, vynikajúci producent a jeden z najobľúbenejších talianskych DJs. Má za sebou úctyhodné úspechy nie len na producentskom poli, ale aj na poli tech-trance music. Spolupracoval a získal si podporu azda od všetkých svetových DJov ako napr. John O’Callaghan, Bryan Kearney, Mauro Picotto, Mark Sherry, Armin Van Buuren, Gareth Emery, Max Graham, Faithless, Sean Tyas, RAM, Menno De Jong, Lange, The Noble Six či Cosmic Gate.

Line-up ďalej doplní najznámejší slovenský DJ EKG v špeciálnom Trance Anthems Sete. Jeho profesionálnu kariéru datujeme od roku 2003, kde ako rezident malého klubu začal objavovať tajomstvá DJingu. Už v tom čase vynikal jeho energickým hudobným prejavom, charizmou a dynamickou selekciou trackov. Precízny mixing a práca s DJ pultom sa rozniesla veľmi rýchlo a momentálne je považovaný za technicky najlepšieho DJa na Slovensku. Jeho vystúpenia sú spojením nekompromisného diktátu a citlivej interaktivity s davom. V jednom okamihu ľudí valcuje nespútanou energiou, aby hneď v nasledujúcom okamihu publikum zalial vlnou emócií. EKG ponúka iný pohľad na párty a pozdvihuje ju na úroveň zážitku. Jeho hudobný prejav, veľká popularita a osobnosť nás presvedčila, že práve on bude tým správnym zástupcom slovenskej scény na 9. narodeninách párty Ear-Gasmic, kde vystúpi v rámci exkluzívneho trance anthems setu.

Zvyšok line-upu obohatia obľúbení Ear-Gasmic rezidenti ako Kristy Jay, Jaccob a Unbeat back2back JD LOVE (UK).

KRISTY JAY svoju trance kariéru odštartovala v roku 2014 a v tento istý rok taktiež vyhrala súťaž v rámci End Of The Year Countdown na jednom z najpopulárnejších trance rádií Afterhours.fm. V tomto roku zároveň vydala svoj prvý track nazvaný Recollections na Silent Shore records. Následne v roku 2015 odštartovala svoju vlastnú radioshow Unity. Unity je taktiež názov tracku, ktorý spoločne vytvorila spolu so známym producentom Miroslavom Vrlíkom. Unity získal support od významných trance DJov ako napr. Giuseppe Ottaviani, Photographer, Sied Van Riel, Manuel Le Saux, Jordan Suckley, Indecent Noise, Allen & Envy či RAM. KRISTY JAY vystúpila na viacero prestížnych akciách vrátane zahraničných ako sú napr. Air Festival (CZ), Electronic Pleasure (FR), Surprise Act pres. By Rave Club Events (DE), Citadela with Paul Van Dyk (CZ), Transmission Pre-Party (CZ), Beats For Love (CZ), taktiež na slovenskej EDMANIA a na mnohých ďalších. V rámci jej produkcie nechýbajú aj ďalšie tracky ako „Sunset Strings“, „Jersey Jesus“ vydaný na labely In Trance We Trust a podporený DJmi ako sú napr. Photographer či Sean Tyas, či jej najnovší počin „Anything can be“ . KRISTY JAY preferuje rýchlejšie tempo a tak i tentokrát budete môcť od nej očakávať slušnú porciu energického trancu, ktorú Vám naporcuje spolu s Davidom Rust.

DAVID RUST, producent a DJ pochádzajúci z Anglicka poňal svet búrkou, silno ovplyvnený DJmi ako je napr. Eddie Halliwell pre svoj špecifický druh mixingu a FX štýlom hrania. David je skutočným umelcom, ktorý spája rôzne štýly na intenzívnejšom konci spektra trancu. Davidova vášeň pre hudbu je odzrkadlená v minulosti a súčasnosti a najväčší vplyv na ňom zanechali producenti ako Mariu Piu & Mauro Picotto, Randy Katana a Scot Project. David Rust sa na Slovensku predstaví úplne po prvýkrát v spoločnom back2back sete s domácou Kristy Jay.

UNBEAT si pre spoločný back2back set prizval anglického DJa - JD LOVE. Unbeat začal svoju kariéru v roku 2011, keď organizoval párty Unbeaten v bratislavskom klube Empire. Neskôr sa začal venovať aj produkcii a v roku 2014 sa začalo objavovať prvé ovocie v rámci jeho práce. Jeho tracky supportovali mená ako John Askew alebo Paul Van Dyk, v roku 2015 track z jeho produkcie The Beast odznel aj v radioshow A State Of Trance. Následne v roku 2016 vydal svoj debutový track na labely Damaged nazvaný Human Error a pokračoval remixami, ktoré sa opäť dočkali podpory od Armin Van Buurena. V roku 2017 vydal skladbu s názvom Promise Me na labely Extrema, ktorý patrí Manuelovi Le Saux a tento track si veľmi obľúbil napríklad aj Simon Patterson, ktorý ho odohral na festivaloch ako Tomorrowland či Dreamstate. Momentálne Unbeat stále figuruje vo vydavateľstve Extrema, kde mu začiatkom roka 2018 vyjdú až 3 nové skladby. Na Ear-Gasmicu sa však predvedie v špeciálnom warm-up sete spolu s jeho kolegom JD LOVE.
JD LOVE je DJ pochádzajúci z Anglicka. Je známy pre svoju rozmanitosť v setoch, v rámci ktorých bez problémov mixuje viaceré žánre, od progressive, uplifting trance až po tech-trance. Svoju kariéru začal už pred 17 rokmi a odvtedy si zahral na mnohých akciách v krajinách ako Veľká Británia, Španielsko - Ibiza, Holandsko a tak ďalej. Už šiesty rok je rezidentným DJom na akciách Trance Sanctuary alebo The Gallery v známom londýnskom klube Ministry Of Sound. Tento rok vystúpil taktiež na významných akciách ako Rong Kinetic alebo Dreamstate. Je známy svojimi live editmi a samplingom pri hraní, ktoré jeho sety významnou mierou oživujú. Spoločne tak Unbeat s JD LOVE naše publikum na parkete rozohrejú a pripravia na samotného headlinera.

Na úplný začiatok noci sa predstaví DJ JACCOB, ktorý patrí k Ear-Gasmic rezidentným DJom.Vidieť ste ho mohli hrať aj na iných trancovo orientovaných akciách, napr. na Air Festivale v Hradci Králové, Unbeaten v Bratislave či v Brne na Trancesated. Zahral si popri mnohých známych menách ako sú napr. Alex M.O.R.P.H., Thrillseekers,Nifra, Signum či Simon O'Shine. Svoju produkciu vydáva na labeloch D.Max, LW Records, Sundance a Sensual Bliss.

Celá akcia bude zladená v rámci témy „Another Dimension“, takže očakávajte špecificky a na mieru pripravené vizualizácie a taktiež intrá vítajúce jednotlivých DJov. To všetko a ešte oveľa viac na Vás čaká 14. apríla 2018 v bratislavských priestoroch Ateliéru Babylon.

Line-up: COSMIC GATE [DE], Alex Di Stefano [IT], DJ EKG, Kristy Jay, Unbeat b2b JD LOVE [UK], Jaccob

Vstupné / Entry: (státie)
Regular: 23 €
VIP: 30 €

Výhody VIP zóny: VIP balkón na poschodí s priamym výhľadom na stage, stoly so sedením, prístup na prízemie na tanečnú plochu, vlastný VIP bar, obmedzená kapacita pre 100 ľudí.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE
picture EAR-GASMIC presents COSMIC GATE

Na mape

Top