EHC: SLOVENSKO – LOTYŠSKO

EHC: SLOVENSKO – LOTYŠSKO

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Slovensko – Lotyšsko
Majstrovstvá sveta v hokeji sú za rohom a našu reprezentáciu čaká séria prípravných zápasov v rámci Euro Hockey Challenge. Domáce zápasy začíname dvojzápasom proti Lotyšsku. Tréner Craig Ramsay a generálny manažér Miroslav Šatan budujú káder a vy môžete byť pri tom! Príďte podporiť naši chlapcov a vyprevadiť ich na svetový šampionát!  

VIP
Vychutnajte si zápas z pohľadu VIP hosťa! Staňte sa členom hokejovej rodiny, stretnite sa s hokejovými osobnosťami, občerstvite sa priamo počas zápasu a povzbuďte slovenskú hokejovú reprezentáciu z pohodlia VIP sektora. Slovenský zväz ľadového hokeja Vám pripravil jedinečnú príležitosť. Doprajte si viac, prípadne obdarujte takouto vstupenkou hokejového nadšenca.


Zľavy:
50% zľava pre dieťa (do 12 rokov). Dieťa do 6 rokov zdarma bez nároku na sedadlo.
Imobilný + Doprovod imob. - v prípade záujmu o rezerváciu vstupeniek (Imobilný + Doprovod imob.), píšte prosím na help@ticketportal.sk. Cena 0,00 EUR. Jedna vstupenka platná pre obe osoby. (Obmedzený počet)!

Ak prídete našu hokejovú reprezentáciu podporiť na vybraný zápas, môžete vyhrať zájazd na majstrovstvá sveta v Dánsku v hodnote 500 eur pre 2 osoby! Viac o súťaži sa dozviete TU

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - EHC: SLOVENSKO – LOTYŠSKO - 21.4.2018 o 17:00 hod.

Zápas EHC: SLOVENSKO – LOTYŠSKO, ktorý sa mal konať dňa 21.4.2018 o 17:00 hod. v Zimnom štadióne mesta Poprad, je ZMENENÝ! Zápas sa uskutoční v pôvodnom termíne: 21.4.2018 s novým časom začiatku o 17:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top