Detail info
Close

ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018

ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

NESMRTEĽNÝ ELÁN BUDE MAŤ 50 ROKOV
OSLAVY UKONČÍ ČESKOSLOVENSKÝM TURNÉ

Keď sa skupina mladých hudobníkov jedného večera v roku 1968 prvýkrát postavila pred hostí malého baru v bratislavskom hoteli, zrejme nikto z prítomných netušil, že je svedkom štartu jednej z najpopulárnejších kapiel česko-slovenskej hudobnej scény. Budúci rok uplnie od tohto okamihu neuveriteľných 50 rokov a na tomto území sa snáď nenájde človek, ktorý by nepoznal aspoň jeden jej hit.
Skladby ako Zaľúbil sa chlapec, Kaskadér, Voda, čo ma drží nad vodou, Človečina, Zlodej slnečníc, Ulica alebo Kráľovná bielych tenisiek úplne zľudoveli.

Reč je o legendárnej hudobnej skupine Elán, ktorá na budúci rok plánuje veľké oslavy. Čo si pre fanúšikov pripravila, bude zverejňovať postupne ako prekvapenia.

Videotrailer I.: https://youtu.be/v8WWI59tmh0

Prvým oznámením v tomto čase je turné Elán 50, ktoré je naplánované na jeseň roku 2018.

„Pretože ide o výročné turné, bude sa hlavne spomínať a to veľkolepom a nevšednom štýle. Na koncertoch s fanúšikmi prejdeme retrospektívne päťdesiatročnú históriu a pripomenieme si radostné a aj smutné okamihy, ktoré k životu patria," povedal manažér kapely Michal Čimera, podľa ktorého tkvie výnimočnosť kapely tiež v tom, že vydržala hrať päťdesiat rokov. Niekedy sa môže zdať ako keby tu bol Elán odjakživa a bude tu stále, avšak nič nastálo v našich životoch nie je, mieni a dodáva, že v priebehu roku kapela fanúšikom postupne pripomenie medzníky svojej histórie. Sledujte kvôli tomu náš web a facebook, s ďaľšou veľkou aktualitou, s ktorou prídeme v decembri bude tak povediac zásadná, dodáva.

Prvýkrát v päťdesiatročnej histórii kapely ponúka Elán fanúšikom na turné obmedzený počet vstupeniek Meet and Greet, ktoré im zaručia okrem stretnutia s kapelou aj možnosť vidieť zvukovú skúšku, získať lepšie miesta a ďaľšie výhody. „Muzikanti nám potvrdili, že v budúcnosti nič podobné neplánujú takže doporučujeme neváhať. Tieto vstupenky väčšinou zmiznú ako prvé a môžu byť ideálnym vianočným darčekom," hovorí promotér koncertov Dalibor Vajčner, ktorý koncerty Elánu organizuje pre skupinu už od roku 2009.

Skupina Elán vznikla v roku 1968. Vydala štrnásť štúdiových albumov, päť anglických albumov
a veľa kompilácií. Počas predaja získala neuveriteľných 25 platinových platní. Koncert Elánu na Letnej si nenechalo ujsť viac ako 80 tisíc fanúšikov, táto slovenská kapela tiež vypredala aj slávnu Carnegie Hall v New Yorku.

Pilierom kapely sú Jožo Ráž (spev, bassgitara), Jano Baláž (spev, gitary) a Vašo Patejdl (spev, klávesy), v súčasnosti s nimi skupinu Elán tvorí Peter Farnbauer (gitara, vokály), Ľubo Horňák (klávesy, vokály), Števo Bugala (bicie) a trojčlenná dychová sekcia Richard Šimurka (priečna flauta, saxofón), Martin Haas (trombón) a Samuel Šimek (trúbka, trumpeta).


Meet & Greet EXKLUZÍVNE!
cena 390 EUR

Prvýkrát za 50 rokov skupina Elán ponúka unikátnu vstupenku Meet & Greet, ktorá zahŕňa:
- zúčastniť sa zvukovej skúšky skupiny Elán priamo v aréne a vidieť tak privátne prípravy skupiny na koncert
- stretnutie so skupinou vo vopred pripravenej šatni Elán
- fotenie a zoznámenie so skupinou Elán
- welcome drink
- samostatný vchod do arény (rovnaký ako má skupina)
- vysačky Elán s možnosťou opakovaného príchodu a odchodu z arény
- podpísaný plagát
- sprievod security
- počas koncertu sprievod security na najlepšie miesta v aréne (sedenie)
- CD živých nás nedostanú

Vstupenka Meet & Greet je v obmedzenej ponuke. Po zakúpení vstupenky (Meet & Greet)  je nutné zaslať mail na: elan@iime.co.ukKlientovi budú na mail zaslané potrebné inštrukcie pred koncertom.

VIP výhody:
- VIP tribúna s nejlepším výhľadom
- strážená security zóna a hostesky
- podpísaný plagát od J. Ráža, J. Baláža, V. Patejdla
- páska na ruku Elán

Meet & Greet BRATISLAVA - sektor C29
Meet & Greet ŽILINA - sektor VIP

Meet & Greet ZVOLEN - sektor VIP A2
Meet & Greet KOŠICE - sektor B15
Meet & Greet TRENČÍN - sektor F


Zľavy:

ZŤP/S: 10,00 EUR - doprovod za plnú cenu. Zo sektou STÁTIE PLOCHA. (Umiestnenie na tribúne rozhodcov.) - VYPREDANÉ!

Deti - miestenkové sedenie > bez nároku na zľavu.
Deti do 6 rokov - bez miestenkového sedenia > majú vstup zdarma. 


Viac info/More informations: 

INŠTRUKCIE MEET & GREET BRATISLAVA 26/10/2018

INŠTRUKCIE MEET & GREET ŽILINA 09/11/2018

INŠTRUKCIE MEET & GREET ZVOLEN 16/11/2018

INŠTRUKCIE MEET & GREET KOŠICE 23/11/2018

INŠTRUKCIE MEET & GREET TRENČÍN 30/11/2018

 Vstupenky na slovenské koncerty Elán si už nezarezervujete!

Áno, o turné 50 rokov vrátane open airov je taký záujem, že posledné najlepšie miesta do amfiteátrov a arén návštevníci rezervujú a ďalej predlžujú rezervácie. Tým vzniká to, že návštevník si nemôže vybrať miesta, ktoré mu najviac vyhovujú. Rovnako sme zaznamenali špekulácie zo strany iných aukčných portálov, ktoré urobia rezervácie na naše koncerty a ďalej tieto miesta ponúkajú za trojnásobok ceny. A to sa nám nepáči a nie je to voči našim fanúšikom fér. Preto teda od zajtrajšieho dňa nebude možné urobiť rezerváciu na slovenské koncerty, ale iba si vstupenku rovno zakúpiť. Chápeme, že vzniká panika, pretože veľa koncertov na Slovensku mieru k vypredaniu, ale takto umelo navyšovať cenu sa nám nezdá fér. Takže, od zajtra budú všetky rezervácie stornované a vy si môžete pohodlne vstupenky kúpiť ako online tak v kamenných predajniach a vybrať si posledné pekné miesta na naše 50te výročie, ktoré štartuje o 3 mesiace! Vstupenky exkluzívne ponúka predpredajná sieť Ticketportal.sk!
Ďakujeme za pochopenie a taký záujem, nesklameme Vás!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018 - 8.9.2018 o 17:00 hod.

Kapela ELÁN presúva termín koncertu v Prešove

Skupina ELÁN je z technických dôvodov nútená zmeniť termín koncertu v Prešove. Koncert skupiny, ktorý sa mal konať 8. septembra 2018 v Amfiteátri Prešov sa presúva a uskutoční sa 22.9.2018 na tom istom mieste.

Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti a klienti, ktorí sa na koncert tešia zažijú jedinečnú oslavu 50. narodenín slovenskej legendárnej skupiny.

Organizátor spolu so skupinou ELÁN chcú výjsť v ústrety všetkým fanúšikom.
Ak by sa stalo, že klientom s už zakúpenou vstupenkou nový termín nevyhovuje, ponúkajú využiť jednu z nasledovných možností výmeny, resp. vrátenia vstupenky:

a) Klienti môžu využiť bonus od organizátora a do 31.8.2018 si môžu vymeniť  zakúpené vstupenky na koncert skupiny ELÁN v Košiciach, ktorý bude 23.11. 2018 v Steel aréne.
Pokiaľ sa rozhodnete využiť tento spôsob výmeny, je potrebné napísať mail na adresu
reklamacie@ticketportal.sk. Vašu žiadosť u nás spracujeme a po spracovaní obdržíte zľavový kód, ktorý Vám umožní zvýhodnený nákup.
• Vstupenky zakúpené v hodnote 17,90 a 18,90 EUR budú smerované do  sektora vstupeniek v  hodnote 24,90 EUR ,
• Vstupenky zakúpené v hodnote 21,90 EUR budú smerované do sektora vstupeniek s hodnotou 26,90 EUR
• Vstupenky zakúpené v hodnote 24,90 a 29,90 EUR  budú smerované do sektora vstupeniek s hodnotou 34,90 EUR.


b) Postup pri vrátení zakúpenej vstupenky:
 
Klienti môžu vrátiť zakúpené vstupenky do 13.9. 2018 a to výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese
reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese
reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.


Top