FUBABY Koncert IMT Smile

FUBABY Koncert IMT Smile

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V rámci 6. ročníka Festivalu umenia a dizajnu Banská Bystrica – FUBABY 2017 odohrá koncert slovenská rocková skupina IMT SMILE v termíne 22. júna 2017 na Amfiteátri v Banskej Bystrici.

Každý kto si zakúpi lístok je automaticky zaradený do súťaže o exkluzívne ceny.

PROGRAM – Amfiteáter (v cene lístka IMT SMILE):
17:00 – Pozdrav Banskobystrických Baranov – autogramiáda hokejistov HC´05 iCLINIC Banská Bystrica
17:30 – Vystúpenie folklórneho súboru
18:05 – Hudobné vystúpenie skupiny Dávid Bílek a MED 
18:45 – Hudobné vystúpenie skupiny SEMATAM
19:30 – Koncert IMT SMILE

Dávid Bílek a MED – dvojnásobný laureát súťaže konzervatórií Slovenska a polucháči konzervatória Banskej Bystrice

SEMATAM – víťazi Slovenskej hudobnej ligy 2016. Nitranska FUNKY formácia. Sematam je mladá kapela z Nitry pozostávajúca zo 7 členov. Hudba Sematam obsahuje prvky funky, popu a hip-hopu, doplnené o jedinečný štýl týchto mladých hudobníkov.

Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica je populárne podujatie kreatívneho priemyslu – nový, tradičný, európsky festival umenia pod holým nebom s päť ročnou tradíciou. Poskytuje vo svojich sekciách jedinú profesionálnu platformu pre realizáciu tvorcov, interpretov aj konzumentov súčasných umeleckých diel. FUBABY už po šiesty krát prinesie v termíne od 19. júna do 24. júna 2017 väčšinové výtvarné, hudobné, audiovizuálne umenie z uzavretých priestorov galérií , múzeí a sál priamo na dosah obyvateľom a návštevníkom Banskej Bystrice.

Zľavy pre študentov, dôchodcov a ZŤP možno uplatniť v nákupnom košíku.
POZOR CENY VSTUPENIEK SA BUDÚ ZVYŠOVAŤ

POZOR!!! Vstupenky za cenu 12 eur je možné zakúpiť do 10.6.2017. Od 11.6.2017 je cena vstupeniek 15 eur a v deň koncertu na mieste 18 eur.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top