GUS G. + Support

GUS G. + Support

Dátum: 5. decembra. 2018
Miesto: Randal Club, Bratislava

Vstupenky

Streda
5
Dec 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
GUS G. + Support

Popis podujatia

Je to klišé, ale skrátka na vrchol sa prederie len to najlepšie. Gus G. patrí medzi veľmi rešpektovaných a známych súčasných rock metalových gitaristov. V ondobí medzi rokmi 2009 a 2017 hral na najväčších scénach sveta ako člen kapely superstar Ozzy Osbourne, s ktorým aj nahral album Scream (2010). Naviac, Gus G. je tiež známy mnohým fanúšikom power metalovej scény ako zakladateľ a hlavná postava vlastnej skupiny Firewind existujúcej už takmer 20 rokov s diskografiou ôsmych štúdiových albumov a množstvom odohraných koncertov a turné.

Tretím pilierom mimoriadne plodnej kariéry je jeho účinkovanie ako sólový umelec. V minulosti nahral dva kritikov veľmi uznávané albumy I Am The Fire (2014) a Brand New
Revolution (2015). Gus sa aktuálne vydal cestou pokračovania práve v tejto polohe jeho umeleckého vyjadrovania, čoho výsledkom je aj aktuálna nahrávka Fearless, ktorej obsahom je 9 pesničiek a 3 inštrumentálne kompozície. Realizovalo ju Gusovo nové power trio , ktoré sa predstaví aj na nadchádzajúcom turné v zložení :

Gitara: GUS G.
Spev / basa : DENNIS WARD (Pink Cream 69/Unisonic)
Bicie : WILL HUNT (Evanescence, Black Label Society).

DISCOGRAPHY
I AM THE FIRE (2014)
BRAND NEW REVOLUTION (2015)
novinka: FEARLESS ( 20. apríl 2018)

Galéria

picture GUS G. + Support
picture GUS G. + Support
picture GUS G. + Support

Na mape

Top