Detail info
Close

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Galakoncert Allana Mikušeka, ktorý spojí slovenskú a českú hudobnú scénu, sa uskutoční už koncom tohto mesiaca. Na jednom pódiu sa predstavia spevácke esá ako Michal David, Vašo Patejdl, František Nedvěd, Beáta Dubasová, Peter Cmorik a mnoho ďalších.

Oslava dvoch jubileí jedného z najvýraznejších slovenských country spevákov sa uskutoční 30. januára 2018. Na koncerte nesúcom názov Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia sa v bratislavskej HANT aréne na jednom pódiu stretnú zaujímavé tváre slovenskej i českej hudobnej scény. Návštevníci tejto hudobnej udalosti sa môžu tešiť na silný zážitok a obrovskú škálu hudobných žánrov. Jeden z návštevníkov si domov odnesie i hodnotný darček, ktorý mu priamo na pódiu odovzdá oslávenec Allan Mikušek spolu s Michalom Davidom a Vašom Patejdlom.

Počas takmer trojhodinového programu sa postupne vystúpia zaujímaví hostia. Všetci avizovaní vystupujúci sú s Mikušekom spojení či už profesionálne, alebo dlhoročnými priateľstvami. Diváci sa môžu tešiť na Frantu Nedvěda a Tie break, Tučňákov, Petra Kocmana, Tomáša Linku či Michaelu Tučnú. Interpreti sa predstavia s nestarnúcimi country skladbami, ktoré sú Mikušekovi najbližšie. Jubilejný koncert však bude postupne gradovať a návštevníci zažijú ochutnávku popu, či pop-rocku, ktoré im zaspievajú zástupcovia domácej hudobnej scény. Svojim chrapľákom publiku ponúkne niekoľko piesní i Peter Cmorik. Jednou z nich bude i n známa skladba Kam som rozum dal? Nežnejšie pohlavie počas koncertu zastúpi aj Beáta Dubasová, ktorá zaspieva okrem ďalších piesní známy hit Dievča z reklamy. Azda najočakávanejším slovenským vystúpením večera bude, keď pódium ovládne legendárny Vašo Patejdl a okrem spoločnej skladby s Mikušekom, či piesne z jeho sólovej dráhy publiku zahrá a zaspieva skladbu Kaskadér. Pomyseľnou čerešničkou večera bude určite vystúpenie českého hit-makera Michala Davida, ktorý sa bratislavskej HANT Aréne predstaví i s megahitom NONSTOP. Diváci sa na záver podujatia môžu tešiť tiež na spoločné vystúpenie všetkých účinkujúcich. Zaspievajú Tam u nebeských brán, ktorou si spoločne uctia pamiatku Michala Tučného.

Na Facebookovej stránke Allan Mikušek prebieha súťaž o gitaru podpísanú všetkými účinkujúcimi galakoncertu.

Pestrý line.up nie je jediný zaujímavý počin, ktorý sa Mikušekovi podaril. Jeden z návštevníkov koncertu odíde s hodnotným darom – gitarou a nie len tak hocijakou! Ručne vyrábanú gitaru značky KLEMA podpíšu Michal David, Vašo PATEJDL, Franta NEDVĚD, Beáta DUBASOVÁ, Peter CMORIK a ďalšie legendy česko-slovenskej hudobnej scény, ktoré vystúpia na galakoncerte Allana Mikušeka a jeho hostí!
Aby toho nebolo málo, výherca sa počas koncertu stretne i s muzikantskými hviezdami. Výhru mu totiž spolu s Allanom Mikušekom priamo na pódiu odovzdajú Vašo Patejdl a Michal David.

Na jubilejnom Galakoncerte Allan Mikušek 50-25 + hostia sa Mikušek so svojimi hosťami predstaví i v polohách mimo svojho charakteristického country žánru. Narodeninová párty spojená s oslavou výročia profesionálnej kariéry slovenského umelca, na ktorej sa na jednom pódiu stretnú stálice slovenskej i českej hudobnej scény, sa uskutoční 30.1.2018 v bratislavskej HANT Aréne.

SÚŤAŽ o unikátnu GITARU!
VYHRAJ GITARU od Klema Guitars PODPÍSANÚ Michal Davidom, Vašom PATEJDLOM, Františkom NEDVĚDOM, Beátou DUBASOVOU, Petrom CMORÍKOM, Michaelou TUČNOU, skupinou TIE BREAK, TUČŇÁKMI, Petrom KOCMANOM , Tomášom LINKOM a samozrejme Allanom MIKUŠEKOM.
Pravidlá súťaže nájdete na htps://www.facebook.com/.

Vstupné/Entry:
státie - 17 Eur 
sedenie - 25 Eur 

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top