Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia

Dátum : 30. januára 2018
Miesto: HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky) Bratislava

Vstupenky

Utorok
30
Jan
19:00
Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia

Popis podujatia

Galakoncert Allana Mikušeka, ktorý spojí slovenskú a českú hudobnú scénu, sa uskutoční už koncom tohto mesiaca. Na jednom pódiu sa predstavia spevácke esá ako Michal David, Vašo Patejdl, František Nedvěd, Beáta Dubasová, Peter Cmorik a mnoho ďalších.

Oslava dvoch jubileí jedného z najvýraznejších slovenských country spevákov sa uskutoční 30. januára 2018. Na koncerte nesúcom názov Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia sa v bratislavskej HANT aréne na jednom pódiu stretnú zaujímavé tváre slovenskej i českej hudobnej scény. Návštevníci tejto hudobnej udalosti sa môžu tešiť na silný zážitok a obrovskú škálu hudobných žánrov. Jeden z návštevníkov si domov odnesie i hodnotný darček, ktorý mu priamo na pódiu odovzdá oslávenec Allan Mikušek spolu s Michalom Davidom a Vašom Patejdlom.

Počas takmer trojhodinového programu sa postupne vystúpia zaujímaví hostia. Všetci avizovaní vystupujúci sú s Mikušekom spojení či už profesionálne, alebo dlhoročnými priateľstvami. Diváci sa môžu tešiť na Frantu Nedvěda a Tie break, Tučňákov, Petra Kocmana, Tomáša Linku či Michaelu Tučnú. Interpreti sa predstavia s nestarnúcimi country skladbami, ktoré sú Mikušekovi najbližšie. Jubilejný koncert však bude postupne gradovať a návštevníci zažijú ochutnávku popu, či pop-rocku, ktoré im zaspievajú zástupcovia domácej hudobnej scény. Svojim chrapľákom publiku ponúkne niekoľko piesní i Peter Cmorik. Jednou z nich bude i n známa skladba Kam som rozum dal? Nežnejšie pohlavie počas koncertu zastúpi aj Beáta Dubasová, ktorá zaspieva okrem ďalších piesní známy hit Dievča z reklamy. Azda najočakávanejším slovenským vystúpením večera bude, keď pódium ovládne legendárny Vašo Patejdl a okrem spoločnej skladby s Mikušekom, či piesne z jeho sólovej dráhy publiku zahrá a zaspieva skladbu Kaskadér. Pomyseľnou čerešničkou večera bude určite vystúpenie českého hit-makera Michala Davida, ktorý sa bratislavskej HANT Aréne predstaví i s megahitom NONSTOP. Diváci sa na záver podujatia môžu tešiť tiež na spoločné vystúpenie všetkých účinkujúcich. Zaspievajú Tam u nebeských brán, ktorou si spoločne uctia pamiatku Michala Tučného.

Na Facebookovej stránke Allan Mikušek prebieha súťaž o gitaru podpísanú všetkými účinkujúcimi galakoncertu.

Pestrý line.up nie je jediný zaujímavý počin, ktorý sa Mikušekovi podaril. Jeden z návštevníkov koncertu odíde s hodnotným darom – gitarou a nie len tak hocijakou! Ručne vyrábanú gitaru značky KLEMA podpíšu Michal David, Vašo PATEJDL, Franta NEDVĚD, Beáta DUBASOVÁ, Peter CMORIK a ďalšie legendy česko-slovenskej hudobnej scény, ktoré vystúpia na galakoncerte Allana Mikušeka a jeho hostí!
Aby toho nebolo málo, výherca sa počas koncertu stretne i s muzikantskými hviezdami. Výhru mu totiž spolu s Allanom Mikušekom priamo na pódiu odovzdajú Vašo Patejdl a Michal David.

Na jubilejnom Galakoncerte Allan Mikušek 50-25 + hostia sa Mikušek so svojimi hosťami predstaví i v polohách mimo svojho charakteristického country žánru. Narodeninová párty spojená s oslavou výročia profesionálnej kariéry slovenského umelca, na ktorej sa na jednom pódiu stretnú stálice slovenskej i českej hudobnej scény, sa uskutoční 30.1.2018 v bratislavskej HANT Aréne.

SÚŤAŽ o unikátnu GITARU!
VYHRAJ GITARU od Klema Guitars PODPÍSANÚ Michal Davidom, Vašom PATEJDLOM, Františkom NEDVĚDOM, Beátou DUBASOVOU, Petrom CMORÍKOM, Michaelou TUČNOU, skupinou TIE BREAK, TUČŇÁKMI, Petrom KOCMANOM , Tomášom LINKOM a samozrejme Allanom MIKUŠEKOM.
Pravidlá súťaže nájdete na htps://www.facebook.com/.

Vstupné/Entry:
státie - 17 Eur 
sedenie - 25 Eur 

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia - 6.11.2017 o 19:00 hod.

Predstavenie Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia, ktoré sa malo konať dňa 6.11.2017 o 19:00 hod. v HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky), je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 30.1.2018 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.1.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.1.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.1.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top