Geišberg Trio

Geišberg Trio

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátumy/Dates: 14.11.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Divadlo pod kostolom, Tomášikova 8, Bratislava

Popis/Description:

Koncert Martina, Mareka a Mariána v Bratislave!

Ich pesničky sú plné všetkého, čo ulahodí srdcu aj duši. Ich hudba je charakteristická jedinečnou poetickosťou, ktorá vás rozosmeje, rozplače, aj roztancuje. Hudba, ktorá vo Vás zanechá nezabudnuteľný zážitok.

Herca a spisovateľa Mariána Geišberga asi netreba predstavovať. Ako folkový pesničkár vydal albumy Nápoky, Nevadí, neladí, Pesničky pre deti a spolu so synom Martinom a kapelou UMK divadelný audioprojekt Piate ročné obdobie. V súčasnosti pôsobí ako stály člen hereckého súboru SND, hral v desiatkach úspešných filmov, naposledy vo filme Revival spolu s Bolkom Polívkom, Miroslavom Krobotom a Karlom Heřmánkom.

Jeho syn Marek Geišberg je obsadzovaný divadelný a televízny herec, ktorý od malička vyrastal s hudbou svojho otca a v geišbergovskom triu sa premiérovo predstavuje verejnosti ako hudobník.

Hudba Martina Geišberga je plná vášne, chuti po nových cestách a dobrodružstvách. Je akusticky výnimočná a folkovo objavná a nepoznaná. Martin je autorom skladieb pre projekt Piate ročné obdobie, zložil piesne pre viaceré divadelné predstavenia, spolupracuje s viacerými hudobníkmi (Maok, Nany Hudák, Ján Svetlan Majerčík).

Vstupné/Entry: 10,00 EUR - voľné sedenie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture Geišberg Trio

Na mape

Top