HUDBA SVETA ŽILINA 2018

HUDBA SVETA ŽILINA 2018

Dátum: 15. marca 2018
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála

Vstupenky

Štvrtok
15
Mar 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HUDBA SVETA ŽILINA 2018

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HUDBA SVETA ŽILINA 2018
Permanentka 15.-16.3. & 17.4.2018

Popis podujatia

Festival HUDBA SVETA ŽILINA čoskoro privíta skvelých umelcov

Už po štvrtýkrát sa žilinské sály naplnia milovníkmi kvalitnej hudby. V polovici marca totiž začne festival, ktorý dáva priestor hudobnej tradícii v novom inovatívnom spracovaní – world music.
Tohtoročný line-up bude skutočne pestrý. V prvý deň festivalu sa sála Mestského divadla naplní folklórom pyrenejského polostrova, ktorého temperament, ale aj nostalgiu predvedú dve hudobné formácie.
Ako prvá to bude česká, prevažne ženská kapela s názvom BraAgas, ktorá má v obľube folklór z rôznych krajín sveta. V spojení s nepárnym metrom, spevnou melodikou a etnickými nástrojmi, prinesú zaujímavú hudobnú fúziu. V Žiline sa predvedú s hudbou nasiaknutou temperamentom pyrenejskej oblasti.
Vrcholom večera bude Flaco de Nerja Ensamble, kedy si publikum bude môcť vychutnať spojenie tradičného a moderného flamenca plného temperamentného rytmu, melancholických melódií a vášnivého tanca, ktoré vyjadrujú charakter južného Španielska – Andalúcie. Flaco, vlastným menom Branislav Krajčo, je rodák z Bratislavy no svojou originalitou, virtuozitou a majstrovským zvládnutím flamenco štýlu je aj v samotnom Španielsku začleňovaný medzi najlepších flamenco  gitaristov mladej generácie.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top