Husľový recitál - Vadim Gluzman

Husľový recitál - Vadim Gluzman

Dátum: 12. decembra 2018
Miesto: Veľký evanjelický kostol, Panenská 28, Bratislava
Adresa: Panenská 674/28, Bratislava
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Streda
12
Dec 2018
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Husľový recitál - Vadim Gluzman

Popis podujatia

Husľový recitál svetoznámeho husľového virtuóza Vadima Gluzmana sa koná vrámci edukačného projektu "Majstrovských kurzov svetových virtuózov v Bratislave." Na koncerte sa Gluzman predstaví spolu s vynikajúcim klaviristom Evgeny Sinaiski a zaznejú diela svetovej literatúry pre husle a klavír.
Vadim Gluzman je izraelský huslista s ukrajinskými koreňmi, častokrát je prirovnávaný k legendárnemu Davidovi Oistrachovi. Má za sebou spoluprácu s najvýznamnejšími orchestrami na svete, ako napr. : Berlin Philharmonic, Boston Symphony, Chicago Symphony, Cleveland Orchestra, Israel Philharmonic, Leipzig Gewandhaus, London Symphony, Orchestre de Paris, Philadelphia Orchestra, Royal Concertgebou. Vadim Gluzman hrá na výnimočnom nástroji z dielne A. Stradivari „ex-Leopold Auer“ z roku 1690.
Projekt je organizovaný OZ Sinfonietta Bratislava a finančne je podporený Fondom na podporu umenia a Nadáciou VÚB.

Informáci!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top