James BLUNT

James BLUNT

Dátum: 26. októbra. 2008 - 10. mája. 2018
Miesto: žž (nepouzivat) Incheba Expo Aréna Bratislava, AXA aréna NTC Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
26
Okt 2008
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
James Blunt
Štvrtok
10
Máj 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
James BLUNT

Popis podujatia

James Blunt buduci rok opäť vystúpi na Slovensku.

Jeden z najúspešnejších popových spevákov súčasnosti vystúpi v rámci svetového turne THE AFTERLOVE TOUR v Bratislave. Koncert sa uskutoční 10.5.2018 v bratislavskej NTC aréne.

Na koncerte v Bratislave James Blunt predstaví svoj nový album „The Afterlove“, na ktorom spolupracoval s tímom skúsených spolupracovníkov.  Prvý singel "Love Me Better" pre Jamesa napísal Ed Sheeran. Singel zaznamenal veľký úspech v Anglicku, Francúzsku, Švajčiarsku, ale aj v Čechách a na Slovensku. S písaním piesne "Bartender" pomohol americký skladateľ a producent Teddy Geiger. Ďalej na albume spolupracovali spevak Ryan Tedder z One Republic.

Bývalý vojak James Blunt predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou nultých rokov 21. storočia. Je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy.

 K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You're Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973.

V sektore C pridané miesta s výhľadom zboku v cene 14€ - organizátor nenesie zodpovednosť za zhoršenú viditeľnosť a horšiu kvalitu zvuku. Reklamácie nebudú akceptované.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture James BLUNT

Na mape

Top