Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere

Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere

Dátum: 11. marca. 2018
Miesto: Divadlo Aréna Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
11
Mar 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere
Divadlo Aréna

Bratislava

Popis podujatia

Po plánovanom decembrovom koncerte Dana Bártu a skupiny Illustratosphere, ktorý bol pre úraz gitaristu zrušený a nahradený koncertom Dana Bártu so zoskupením Robert Balzar Trio, sa Dan Bárta & Illustratosphere vracajú do Divadla Aréna v náhradnom termíne.

Dan Bárta, jedenásťnásobný držiteľ Ceny Anděl v kategóriach Spevák roka a Spevák štvrťstoročia, sa zapísal v deväťdesiatych rokoch do širokého povedomia s kapelou Alice a účinkovaním v muzikáli Jesus Christ Superstar. Stal sa tiež neodmysliteľnou súčasťou kapely J.A.R.

V roku 2000 prekvapil fanúšikov vlastnou skupinou Illustratosphere, s ktorou aktuálne pripravuje piaty album. Ochutnávky z neho predstaví v novej zostave s medzinárodne uznávaným bubeníkom Martinom Valihorom.

Nezameniteľný hlas s vynikajúcou technikou spevu, prvotriedni hudobníci a piesne vznášajúce sa vysoko nad štandard populárnej hudby. Dan Bárta & Illustratosphere okúzľujú poslucháčov bez ohľadu na vek a hudobný žáner už osemnásť rokov.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Dĺžka koncertu: 1 hod. 30 min. BEZ PRESTÁVKY

Hrajú:
SPEV DAN BÁRTA
KLÁVESY FILIP JELÍNEK
GITARA MÍRA CHYŠKA
BASA ROBERT BALZAR
BICIE MARTIN VALIHORATicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top