Koncert Lyube

Koncert Lyube

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Lyube (rusky: Любэ) je ľudová / rocková kapela z Lubertsy (moskovské predmestie), Rusko. Kapela sa skladá z Nikolay Rastorguyev (vokály), Vitaliy Loktev (klávesy, akordeón), Aleksandr Erokhin (bicie), Anatolij Kuleshov (späť vokály, zborový majster), Aleksey Khokhlov (gitara), Pavel Usanov vokály) a Yuriy Rymanov (gitara). Producentom kapely a hlavným skladateľom bol Igor Matvienko.

Hudba harmonicky spája prvky západnej rockovej a tradičnej ruskej ľudovej hudby a vojenskej bardovej hudby. Počnúc rokom 1989 s prvým vydaním, vydali v Rusku 13 albumov.

Kapela má šesť členov, na čele so spevákom Nikolaym Rastorgujevom, jedným z ľudových umelcov Ruska.

Lyube je jedným z mála rock and roll-ových kapiel, ktorých diváci získajú široké posluchové publikum. Návštevníci koncertu sú zvyčajne v akomkoľvek veku, vrátane seniorov, teenagerov, detí a ich rodičov. Ich koncertu sa zúčastnil aj Vladimír Putin.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top