LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel

LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel

Dátum: 18. novembra. 2017 - 22. septembra. 2018
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála, Mestské divadlo Žilina - Štúdio

Vstupenky

Sobota
18
Nov 2017
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel
Sobota
22
Sep 2018
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel

Popis podujatia

V minulom roku folklórny súbor Rozsutec úspešne odštartoval svoj nový program pod názvom LEN TAK. Z dôvodu veľkého ohlasu u divákov sa súbor rozhodol opäť spojiť svoj tanec s kvalitnou hudbou v podaní zoskupenia slobodomyseľných muzikantov z Balkansamblu. Predstavenie, kde si Rozsutčiari len tak zatancujú na balkánske rytmi, sa bude konať v Mestskom divadle Žilina, dňa 22. 9. 2018 o 16.00 hod.

Cena 9 Eur

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel - 22.9.2018 o 16:00 hod.

Predstavenie LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel, ktoré sa malo konať dňa 22.9.2018 o 16:00 hod. v Mestské divadlo Žilina , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Mestské divadlo Žilina - Štúdio.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 26.9.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 26.9.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 26.9.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top