LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel

LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel

Dátum: 18. novembra. 2017 - 22. septembra. 2018
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála, Mestské divadlo Žilina - Štúdio

Vstupenky

Sobota
18
Nov 2017
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel
Sobota
22
Sep 2018
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel

Popis podujatia

V minulom roku folklórny súbor Rozsutec úspešne odštartoval svoj nový program pod názvom LEN TAK. Z dôvodu veľkého ohlasu u divákov sa súbor rozhodol opäť spojiť svoj tanec s kvalitnou hudbou v podaní zoskupenia slobodomyseľných muzikantov z Balkansamblu. Predstavenie, kde si Rozsutčiari len tak zatancujú na balkánske rytmi, sa bude konať v Mestskom divadle Žilina, dňa 22. 9. 2018 o 16.00 hod.

Cena 9 Eur



Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel - 22.9.2018 o 16:00 hod.

Predstavenie LEN TAK ...- FS Rozsutec & Balkansambel, ktoré sa malo konať dňa 22.9.2018 o 16:00 hod. v Mestské divadlo Žilina , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Mestské divadlo Žilina - Štúdio.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 26.9.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 26.9.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 26.9.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top