ĽUBO ŠAMO PROJECT (SK) - Koncert

ĽUBO ŠAMO PROJECT (SK) - Koncert

Dátum: 14. septembra 2017
Miesto: Elektrárňa Piešťany

Vstupenky

Štvrtok
14
Sep 2017
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ĽUBO ŠAMO PROJECT (SK) - Koncert

Popis podujatia

Dátum/Date: 14.09.2017 o 19.30 h
Miesto konania/Place of event: Elektrárňa Piešťany, Staničná 51, PIEŠŤANY


Ľubo Šamo Project tvoria hudobníci zo stredného Slovenska, ktorých dal do kopy líder kapely, jazzový huslista Ľubo Šamo v roku 2013. Project sa pomerne rýchlo etabloval nielen na slovenskej hudobnej scéne. Autorská hudba Ľuba Šama, v ktorej sa miesi jazz, rock, etno,či súčasné rytmy populárnej hudby, sa uplatnila nielen v kluboch, ale aj na festivalových pódiách. V roku 2016 vyšlo v prestížnom vydavateľstve Hevhetia debutové cd s názvom Good Trip, ktoré bolo nominované na cenu Esprit, ocenenie, ktoré odovzdáva za najlepší slovenský jazzový album. V rámci koncertného turné 2017 sa Ľubo Šamo Project predstavil aj na festivalich HevHethia, One Day Jazz Festival, či Sound for Štiavnica.

Zloženie: Ľubo Šamo - husle, Peter Jelínek - klávesy, Vladimír Remeň - gitara, Adrián Simonides - basgitara, Matej Richtarčík - bicie.

Dĺžka podujatia: 90 min.

Vstupné/Entry: 7,00 EUR
Zľavnené vstupné/Discounted entry: ZŤP, študenti, seniori: 5,00 EURTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top