Matrioshka Mecheche: Vladimír 518 + B-Complex

Matrioshka Mecheche: Vladimír 518 + B-Complex

Dátum : 17. novembra 2017
Miesto: Tabačka Kulturfabrik, Košice

Vstupenky

Piatok
17
Nov
20:00
Matrioshka Mecheche: Vladimír 518 + B-Complex

Popis podujatia

Časový harmonogram:
17:00 Neformálny trh neziskoviek ,občianskych združení a nadácií
17:30-19:00 Diskusia: „Deti totality“. Diskusia o tom, ako 40 rokov totality u nás stále formuje správanie aj mladej generácie a celej spoločnosti, ako to vplýva na výchovu detí, na správanie v každodennom živote, na mieru tolerancie schopnosť akceptácie iných názorov a kultúr, a podobne...

20:00 Koncert VLADIMIR 518 (spoplatnený vstup)
21:45 Koncert B-Complex (spoplatnený vstup)

Multižánrový festival MATRIOSHKA vyvrcholí oslavou Medzinárodného dňa študentstva a spomienkou na Nežnú revolúciu podujatím s názvom MATRIOSHKA MECHECHE. Koncertu kapiel Vladimir 518 a B-Complex bude predchádzať diskusia na tému „Deti totality“, ktorej sa zúčastnia obaja interpréti . Počas večera bude v Tabačke prebiehať aj neformálny trh neziskoviek, občianskych združení a nadácií spolupracujúcich s študentmi a mladými ľuďmi, na ktorom sa môžete dozvedieť niečo o ich súčasných aktivitách a plánoch do budúcna, nadviazať nové kontakty alebo sa len tak voľne porozprávať.

Vladimir 518 či X-Kmen, je jeden z najúspešnejších českých rappererov vystupující jednak so zoskupením Peneři strýčka Homeboye (PSH), samostatne, ale aj s ďalšími projektami. Venuje sa tiež tvorbe graffiti, komiksov, kníh, ilustrácií a je vedúcou osobnosťou labelu BiggBoss. Plody jeho práce môžeme tiež zaznamenať v dokumentárnej sérii Kmeny, pre Českú Televíziu.

B-complex je úspešný slovenský export. Drum&bass projekt, ktorý prerazil najmä vďaka hitu Beautiful Lies je známy na dnb scéne po celom svete. Vďaka svojim skladbám remixom a skúsenostiam z klubov aj veľkých festivalov, je dnes B-complex zabehnutá slovenská značka. V roku 2015 Matia, ktorá za projektom stojí, ohlásila svoj comingout, a aj takto chce pomôcť propagovať toleranciu a slobodu byť samým sebou na Slovensku.

Na mape

Top