Milo Kráľ band a Barbora Švidraňová

Milo Kráľ band a Barbora Švidraňová

Dátum: 29. septembra 2017
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála

Vstupenky

Piatok
29
Sep 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Milo Kráľ band a Barbora Švidraňová

Popis podujatia

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert v Rimavskej Sobote presúva z Nádvoria ČIERNY OROL do Divadelnej sály Domu kultúry na Hlavnom námestí.

MILO KRÁĽ BAND

Kapela založená hercom a skvelým muzikantom a skladateľom Milom Kráľom, ktorý je televíznym divákom známy hlavne z účinkovania v seriáloch Búrlivé víno (Erik Halada), Ordinácia v ružovej záhrade, Kolonáda, Doktorka Emma, Vdova, či Nevinní... Divadelným divákom rezonuje toto meno ako záruka kvalitnej hudby, keďže divadlu sa venuje veľmi aktívne nielen ako herec ale aj autor hudby, skladateľ. Spolu s bratom Radovanom “Bady” Kráľom a herečkou a speváčkou Barborou Švidraňovou naspievali už druhý album, ktorý nahrali spolu s kapelou MILO KRÁĽ BAND. Autormi textov sú majstri slova ako Andrej Sládkovič, Ľubomír Feldek, Jožo Urban, Charles Bukowski, Edmund Rostand, Dodo Gombár, či Jakub Nvota. Prvý album nesie jednoduchý názov MILO KRÁĽ BAND, druhý vydali pod názvom TELEGRAMY. K skladbám Chýbaš, Lesbická, či Politická vznikli aj videoklipy, ktoré boli produkované pod režisérskou taktovkou Mila Kráľa.

Klávesové nástroje a spev: Miloslav “Bady” Kráľ, spev: Barbora Švidraňová, klávesové nástroje, spev, akustická gitara: Radovan Bady Kráľ , saxofón: Adam Tojčík , elektrická gitara: Michal Kulich, basgitara: Dušan Schudich, bicie: Michal Dadík.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top