NEVYLIEČITEĽNÍ

NEVYLIEČITEĽNÍ

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Popis/Description:

Miestami lyrická, miestami bláznivá komédia v príťažlivom hereckom obsadení. Spleť lások, prelínanie sa vzťahov a následné trápenia hlavných hrdinov zverených do rúk psychológom, ktorí by sami potrebovali odbornú pomoc, prináša množstvo komických situácií.

Dĺžka predstavenia: 2 hodiny bez prestávky

Autor: Christopher Durang
Réžia: Michal Spišák
Účinkujú: Csongor Kassai, Helena Krajčiová, Kamil Mikulčík, Otto Culka, Lenka Barilíková


Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.
Levoča (26.4.2017) - 50% zľava pre držitelov preukazu ZŤP.

Predstavenie je pre divákov do 15 rokov NEPRÍSTUPNÉ!

Galéria

picture NEVYLIEČITEĽNÍ

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - NEVYLIEČITEĽNÍ - 28.5.2017 o 17:00 hod.

Predstavenie NEVYLIEČITEĽNÍ, ktoré sa malo konať dňa 28.5.2017 o 17:00 hod. v Kultúrnom dome Krásno nad Kysucou, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top