Natura Vinum 2018 – festival krásnych vín

Natura Vinum 2018 – festival krásnych vín

Dátum: 21. apríla. 2018
Miesto: Stará židovská synagóga, Zvonárska 6, Košice

Vstupenky

Sobota
21
Apr 2018
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Natura Vinum 2018 – festival krásnych vín
21.4.2018 od 16:00hod. do 21:00hod.

Popis podujatia

Natura Vinum 2018 – festival krásnych vín, vo svojom už štvrtom ročníku návštevníkom umožní stretnúť výnimočné remeselné vinárstva z celého Slovenska a zahraničia.

Festival umožní návštevníkom dňa 21.4.2018 (sobota) spoznať príbehy a umenie malých remeselných vinárstiev z celého Slovenska, Tokaja a taktiež zahraničia.

Všetkých týchto vinárov spája myšlienka výroby vín s ohľadom na vlastný terroir –prostredie s jedinečnou charakteristikou, ktoré ovplyvňuje pôda, podložie, voda, slnko a mikroklíma.

Tento prístup vyžaduje rešpekt k prírode, tradícii a nepísaným pravidlám. Odmenou sú vína, ktoré majú svoj vlastný charakter, energiu a sú ľahko rozpoznateľné podľa svojho pôvodu.

Súčasťou festivalu búdu aj autentické, bio a biodynamické vinárstva, ktoré posúvajú prístup k výrobe vína priam až na filozofickú úroveň, ktorá v sebe zahŕňa súlad myšlienok, vízií a životných postojov, z ktorých sa rodí „úprimné“ víno.

Festival sa uskutoční v priam až mystickom prostredí Starej židovskej synagógy na Zvonárskej ulici v Košiciach. Návštevník bude môcť prechutnať viac ako 100 druhov vín z viac ako 20 vinárstiev.

LÍSTOK v cene 25,-EUR
- v cene lístku je vstup na podujatie, voľná konzumácia všetkých vystavovaných vín
- cenový vývoj :
Doprovod pre vozíčkara - vstup ZDARMA (bez nároku na konzumáciu).


Vstupenky je možné zakúpiť len formou HOMETICKET!

Na mape

Top