Detail info
Close

Nvmeri & Bulp

Nvmeri & Bulp

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Dátum/Date: 10.11.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Music a Cafe, Kollárova 20, Trnava

Po drine v nahrávacom štúdiu a premiére skladieb z nového albumu I Don't Think So na festivale Pohoda sa členovia skupiny NVMERI už nevedia dočkať, ako opäť vyrazia na cesty. V Trnave sa im o support postará BULP.

O novom albume NVMERI sa hovorilo už dlhší čas a po troch silných singloch boli aj očakávania veľmi vysoké. Prvé recenzie hovoria o nahrávke I Don't Think So v superlatívoch. K koncertnom programe sľubujú miešať nové skladby s predošlými singlami. Pri tom všetkom nemôže chýbať ich povestná dávka improvizácie a spontánnych zvratov.

Komplexné, ale tanečné grooves usporiadané do hravých celkov, soulové gitary, energické synťákové plochy dopĺňajú hutné basové linky a harmonické vokály všetkých hudobníkov.

BULP je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes melodických liniek, úderných rytmov, melancholických či pozitívnych motívov. V hudbe organicky prepája rôznorodé zvuky a hudobné nástroje s dôrazom na silnú melódiu. Okrem laptopu, klávesov, perkusií a rôznych elektronických hračiek používa aj vlastný vokál a zamatový hlas vokalistky Jany Štefancovej. Ocenený bol ako Objav roka na Radio_Head Awards 2015.

Dĺžka podujatia: 2 hod.
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top