ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA

ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum: 18. apríl 2018, čas: 17.30 h
Miesto konania: Stredisko kultúry Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21, Bratislava

Naučte sa zdravo žiť, nájdite šťastie a buďte fit v každom veku. Ako na to? Poradí vám uznávaný a vyhľadávaný český lekár MUDr. JOSEF JONÁŠ, odborník, ktorý počas svojej dlhoročnej praxe už pomohol tisíckam ľudí. V exkluzívnej moderovanej prednáške sa dozviete nielen množstvo zaujímavostí o zdraví, ale dostanete aj tipy a rady, ako sa chorôb zbaviť. V zaujímavej debate nebude chýbať reč o priekopníckej knihe doktora Jonáša Krížovka života, ktorá sa stala doslova legendárnou a urobila z neho medicínsky pojem. Po 30 rokoch od jej prvého vydania vychádza táto kniha, ktorá vám zmení život, konečne aj v slovenskom preklade.

Po približne 1,5 hodinovej prednáške doktora Jonáša bude priestor aj na otázky z publika.

Pre všetkých záujemcov bude na mieste možnosť zakúpiť si knihy MUDr. Josefa Jonáša a publikáciu Krížovka života špeciálne aj s jeho podpisom.


Vstupné: 25€
Sektor A – rad 1 - 5
Sektor B – rad 1 - 5

Vstupné: 25€
Sektor A – rad 6 - 10
Sektor B – rad 7 - 10

Vstupné: 20€
Sektor A – rad 11 - 14
Sektor B – rad 11 - 14 

Zľavy: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA - 18.4.2018 o 17:30 hod.

Predstavenie ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA, ktoré sa malo konať dňa 18.4.2018 o 17:30 hod. v Stredisku kultúry BNM, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top